استاندار لرستان گفت: در مورد مضایق مالی در بحث مفاصا حساب اصحاب رسانه با تامین اجتماعی و مبحث سهمیه کاغذ و یارانه استان هایی مثل لرستان توجه بیشتری نیاز است.

به گزارش خبرافلاک، فرهاد زیویار امشب در جلسه شورای اداری و شورای فرهنگ عمومی استان لرستان که با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مسئولین استانی در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد اظهار داشت: درخرداد ماه مناسب های متعددی مانند سالروز عملیات حاج عمران، سالگرد شهادت شهیدبروجردی، رحلت امام(ع) وشهادت شهید چمران حکایت از این دارد که باید نسبت به این ماه تبیین انجام دهیم.

وی با اشاره به جانفشانی های ۶۵۵۱ شهید لرستانی افزود: برای همه این مناسبت ها برنامه های خوبی تدارک دیده شده است.

استاندار لرستان عنوان کرد: در سال های اخیر مدیران، دست اندرکاران، کارشناسان، متخصصان، فرماندهان نظامی و انتظامی تدارک دهنده یک کنگره هستند که در همین راستا به جهت تبیین جایگاه شهدا و مولفه های هویتی آن ها کارهای خوبی صورت گرفته است که ان شالله در همین سال ۱۴۰۲ به سرانجام می رسد.

زیویار تصریح کرد: در بحث جهاد تبیین یک برنامه تحت عنوان سه شنبه های خبر را آغاز کرده ایم و هر هفته یکی از مدیران دستگاه های اجرایی با اصحاب رسانه نشست خبری برگزار می کند.

وی گفت:  از ابتدای سال تا کنون هفت سه شنبه خبری برگزار شده که رسانه ها نیز از این موضوع استقبال کردند و تاثیرات مثبتی داشته است.

 استاندار لرستان در رابطه با انتظارات اصحاب رسانه از وزیر گفت: در مورد مضایق مالی در بحث مفاصا حساب اصحاب رسانه با تامین اجتماعی و مبحث سهمیه کاغذ و یارانه استان هایی مثل لرستان توجه بیشتری نیاز است.

انتهای پیام/