رئیس دانشکده منابع طبیعی دانشگاه لرستان با اشاره به تاکیدات رهبرمعظم انقلاب بر حفظ محیط زیست و منابع‌طبیعی گفت: براساس تلنگرهای علمی با خطر انقراض زیستگاه‌های جانوری و گیاهی روبرو هستیم باید در حفظ آن کوشا باشیم.

به گزارش خبرافلاک، دکتر علی حقی‌زاده امروز در اولین همایش تنوع زیستی و حفاظت از منابع طبیعی که در دانشگاه لرستان برگزار شد، اظهار داشت: ۳۰ درصد تنوع زیستی کشور در لرستان است دانشکده منابع طبیعی دانشگاه لرستان با کمک دستگاه های اجرایی همایش‌های بزرگی را در بخش‌های شیلات، آبخیزداری، جنگلداری و منابع طبیعی لرستان برگزار می کند.

وی با اشاره به تاکیدات رهبرمعظم انقلاب بر حفظ محیط زیست و منابع‌طبیعی و لزوم فرهنگ سازی در جامعه افزود: براساس تلنگرهای علمی با خطر انقراض زیستگاه‌های جانوری و گیاهی روبرو هستیم باید در حفظ آن کوشا باشیم.

 رئیس دانشکده منابع طبیعی دانشگاه لرستان عنوان کرد: تبادل نظر و همکاری علمی بین دستگاه‌های اجرایی و دانشگاه لرستان مشکلات استان را در این حوزه حل می کند.

حقی‌زاده با بیان اینکه مدیران و نخبگان اجرایی خروجی دانشگاه هستند، تصریح کرد: جامعه نخبگان دانشگاه لرستان آمادگی همکاری با بخش های مختلف اجرایی استان را دارد.

انتهای پیام/