نماینده مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان گفت: همزمان با دهه کرامت دانشجویان دختر پردیس آیت الله کمالوند و مرکز حضرت زینب(س) بروجرد به قم اعزام شدند.

حجت الاسلام مجید مویدی درگفتگو با خبرنگار خبرافلاک اظهار داشت: همزمان با دهه کرامت یک کاروان متشکل از ۴۰ نفر از دانشجویان دختر پردیس آیت الله کمالوند و مرکز حضرت زینب(س) بروجرد جهت زیارت به قم اعزام شد.

وی افزود: حد فاصل بین میلاد حضرت معصومه(س) در یکم ذی القعده سال ۱۷۳ و میلاد امام رضا(ع) در ۱۱ ذی القعده سال ۱۴۸ هجری قمری را تحت عنوان دهه کرامت در ایران می شناسیم.

نماینده مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان عنوان کرد: حضور در حرم حضرت معصومه (س) و مسجد جمکران همراه با سخنرانی حاج آقا پناهیان و ندبه خوانی از ویژه برنامه های روز دختر دانشگاه فرهنگیان بود که اجرا شد.

وی بیان کرد: این ۲ وجود نورانی به علت داشتن ویژگی هایی از قبیل کرم‌ و بخشش با صفات کرم،کریمه و کرامت شناخته می شوند.

مویدی گفت: به لطف خداوند محبین از اقصی نقاط عالم به این دو بارگاه می آیند و خود را در دریای کرم این بزرگواران رها می‌کنند و از فیض زیارت آن ها بهره می برند.

نماینده مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان تصریح کرد: امیدواریم که این ایام برای همه محبین و شیعیان سرشار از خیر و برکت باشد و همه ما در سایه این ۲ وجود مقدس عاقبت به خیر شویم.

انتهای پیام/