مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان گفت: پویش «به تو از دور سلام» شامل قرائت، زیارت نامه امام رضا(ع)، حضرت معصومه(س) و حضرت احمد بن موسی(ع) در شب و روز ولادت آن حضرات انجام می شود.

سید لطف‌اله حیات‌الغیب در گفتگو با خبرنگار خبرافلاک اظهار داشت: امسال از ۳۱ اردیبهشت ماه اول ذی القعده مصادف با ولادت حضرت معصومه (س) تا ۱۰ خرداد مصادف با ۱۱ ذی القعده ولادت حضرت امام رضا (ع) دهه کرامت نامیده شده است.

وی افزود: برنامه های دهه کرامت در تمامی شهرها، شهرستان ها و بخش های استان با شعار«خدمت کریمانه، همدلی و امید آفرینی» برگزار می شود.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان محافل انس با قرآن، جشنواره بانوی تمدن ساز، مسابقات بومی و محلی برای بانوان، مسابقات ورزشی به ویژه پیاده روی خانوادگی، مسابقات ورزشی و کتابخوانی برای خانواده معظم شهدا و ایثارگران را از جمله برنامه های این دهه عنوان کرد.

حیات‌الغیب بیان کرد: جشن دهه کرامت ویژه اصناف و بازاریان، جشن شادی ویژه هنرمندان و اصحاب رسانه، جشن در تمامی مساجد و بقاع متبرکه استان و برپایی نمایشگاه های فرهنگ و حجاب از دیگر برنامه هایی است که در سطح استان اجرا می شود.

وی با بیان اینکه روز ولادت حضرت فاطمه معصومه (س)، روز بهترین دختر دنیا است، گفت: پویش «به تو از دور سلام» شامل قرائت زیارت نامه امام رضا(ع)، حضرت معصومه(س) و حضرت احمد بن موسی(ع) در شب و روز ولادت آن حضرات انجام می شود.

حیات‌الغیب اظهار داشت: شعرخوانی با حضور شاعران برجسته استان، تولید آثار و محصولات فرهنگی و هنری، دیدار با خانواده های ۱۹ شهید دهه کرامت، تجلیل از دختران هنرمند در حوزه عفاف و حجاب و…. از دیگر برنامه های دهه کرامت در استان لرستان است.

انتهای پیام/