استاندار لرستان از برنامه‌ریزی برای افزایش دو برابری ظرفیت مراکز ماده ۱۶ نگهداری معتادان در این استان خبر داد و گفت: برای تحقق این امر از منابع و اعتبارات ملی، استانی و شهرداری‌ استفاده می‌شود.

به گزارش خبر افلاک ، فرهاد زیویار شامگاه چهار‌شنبه در ستاد هماهنگی مبارزه با مواد مخدر لرستان، اظهار کرد: پیشگیری از اعتیاد و مبارزه با مواد مخدر از موضوعات مهم و مستلزم حضور و همکاری همه دستگاه‌های اجرایی است.

وی خاطرنشان کرد: با پیگیری شورا و دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر لرستان در صدد بکارگیری امکانات بیشتری برای رسیدگی به موضوع اعتیاد و موادمخدر هستیم.

زیویار با اشاره به فعالیت کمپ‌های ماده ۱۶ و ۱۵ نگهداری معتادان در سطح استان و فعالیت‌های این مراکز در درمان، حرفه‌آموزی و اشتغال معتادان، گفت: تمام ظرفیت‌ها برای کاهش آسیب‌های اجتماعی و اعتیاد باید به کار گرفته شود.

استاندار لرستان از آمادگی استان برای توسعه و ظرفیت کمپ‌های ماده ۱۶ تا دو برابر ظرفیت خبر داد و گفت: برای تحقق این امر دستگاه‌های اجرایی کمک کنند و اعتبارات آن هم از طریق منابع و اعتبارات ملی و استانی، دستگاه‌های اجتماعی و شهرداری‌ها تامین می‌شود.

پایان پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس