به گزارش خبر افلاک ، جلال شیخ‌پور با اشاره به اهمیت تهیه مسکن برای مددجویان کمیته امداد اظهار داشت: برنامه احداث ۲ هزار و ۵۵۵ واحد مسکونی سال گذشته در دستور کار این نهاد قرار گرفت که بیش از هزار و ۹۲ واحد از این تعداد به‌طور کامل به مددجویان تحویل داده شده است. وی با تأکید […]

به گزارش خبر افلاک ، جلال شیخ‌پور با اشاره به اهمیت تهیه مسکن برای مددجویان کمیته امداد اظهار داشت: برنامه احداث ۲ هزار و ۵۵۵ واحد مسکونی سال گذشته در دستور کار این نهاد قرار گرفت که بیش از هزار و ۹۲ واحد از این تعداد به‌طور کامل به مددجویان تحویل داده شده است.

وی با تأکید به اینکه تأمین مسکن مناسب برای مددجویان فاقد مسکن یکی از رویکردهای اصلی کمیته امداد است، افزود: کمک به خرید مسکن، کمک به احداث مسکن و کمک به تکمیل واحدهای نیمه‌تمام ازجمله فعالیت‌های کمیته امداد در حوزه مسکن است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان با بیان اینکه ارائه خدمات عمرانی به مددجویان فاقد مسکن بالای دو نفر در مناطق محروم و کمتر توسعه‌یافته در اولویت قرار دارد، عنوان کرد: ۱۱ هزار و ۴۷۶ خانوار از مددجویان این استان سال گذشته از کمک‌هزینه اجاره مسکن با اعتبار ۴۲ میلیارد تومان بهره‌مند شدند.

بیشتر بخوانید

وی با اشاره به خدمات تعمیرات مسکن به مددجویان زیرپوشش کمیته امداد لرستان بیان کرد: هزار و ۶۸۴ خدمت عمرانی شامل احداث، تکمیل و تعمیرات منازل به مددجویان این نهاد انجام شده است.

شیخ‌پور با اشاره به رشد ۲۳ درصدی جمع‌آوری زکوات فطریه در لرستان گفت: کل زکوات جمع‌آوری شده این استان ۳۵ میلیارد تومان است که این مقدار در سال گذشته ۲۸ میلیارد تومان بود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان ابراز کرد: ۳۱ میلیارد تومان فطریه عام، یک‌میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان فطریه سادات و ۲ میلیارد تومان زکات کفاره در رمضان امسال جمع‌آوری شده است.

انتهای پیام/