نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس گفت: مالک جدید کارخانه صدرفولاد با کمک نیروهای بومی خط تولید را راه اندازی کردند و طی دوماه تا 1500 تن هم تولید شده است.

به گزارش خبرافلاک، مهرداد ویسکرمی صبح امروز در بازدید از شرکت صدر فولاد لرستان که با حضور جمعی از اصحاب رسانه انجام شد، اظهار داشت: سال ۹۸ اینجا تعطیل بود و حتی بعضی قطعات را به عنوان طلبکاری برداشته بودند و مالک هم در زندان بود.

وی افزود: کارخانه صدرفولاد مشکلات زیادی داشته است از جمله ۱۶۲ چک برگشتی که آن را حل کرده ایم.

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس عنوان کرد: با پی گیری های فراوان و علی رغم همه مشکلات آقای احمدبیگی به عنوان مالک جدید کار را شروع کرد.

ویسکرمی تصریح کرد: مالک جدید کارخانه با کمک نیروهای بومی خط تولید را راه اندازی کردند و طی دوماه تا ۱۵۰۰ تن هم تولید شده است.

وی بیان کرد: با همین دستگاه ها تا۲۶ شماره میلگرد رسما تولید شده و از لحاظ کیفیت بسیار بالاست و امیدواریم بتوانند در بحث ذوب هم خودکفا شوند.

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس گفت: دستگاه های مربوط به بخش ذوب خریداری شده که اگر فعال سازی شود به صورت مستقیم و غیرمستقیم هزاران شغل ایجاد می‌شود و به قطب فولاد کشور تبدیل می شویم و امیدواریم به زودی کلنگ آن زده شود.

وی با اشاره به تلاش شبانه روزی مدیریت جدید در کارخانه صدرفولاد گفت: واحد تولیدی مثل موجود زنده است و مراقبت لحظه ای می خواهد در تلاشیم تا شهریور هم تکلیف کارخانه پارسیلون مشخص شود.

انتهای پیام/