فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکه دشمنان شدیداً به انزوای سیاسی افتاده‌اند، گفت: صهیونیست‌هایی که چند ماه قبل به رجزخوانی افتاده بودند، اکنون خیره مانده‌اند، زیرا هر روز بیش از ۳۰ عملیات مسلحانه در سرزمین‌های اشغالی صورت می‌گیرد.

به گزارش خبر افلاک ، سرلشکر پاسدار حسین سلامی شب گذشته در حاشیه اجلاسیه اساتید و فرماندهان شبکه تربیتی صالحین بسیج در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تحولات منطقه در جهت گسستگی انسجام دشمنان ما پیش می‌رود.

فرمانده کل سپاه پاسداران در این باره ادامه داد: وضعیت در سرزمین‌های اشغالی با مجاهدت همه فلسطینی‌ها روند نگران‌کننده‌ای را برای صهیونیست‌ها ایجاد کرده است. شرایط داخلی، اعتراضات سیاسی و اجتماعی خود مردم ساکن در سرزمین‌های اشغالی نشان می‌دهد که نظام سیاسی صهیونیست‌ها، یک نظام مستقری نیست.

وی با اشاره به خروج آمریکایی‌های از منطقه، تصریح کرد: الحمدلله آمریکایی‌ها به شکل گسترده‌ای از منطقه خارج شدند و مجبور شدند که منطقه را از اولویت‌های سیاسی خودشان خارج کنند و روابط ما با همسایگان شرایط مناسب‌تری به خود گرفته است و خبری از انزوای سیاسی که دشمنان برای ما طراحی کرده‌ بودند نیست.

بیشتر بخوانید

سراشکر سلامی طراحی گسترده دشمن در اغتشاشات سال گذشته مبنی بر سرنگونی نظام ولایی و مردم پایه و مقتدر ایران اسلامی را بخشی از پازل شوم دشمنان قسم‌خورده این نظام برشمرد و گفت: دشمن به قائمه نظام حمله کرده بود تا قاعده را بشکند. چرا که رهبری، قائمه نظام اسلامی و مردم، قاعده آن هستند.

فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه اتفاقات بزرگی در راه است، امید‌ها زنده شده و حق دوباره در منطقه طلوع خواهد کرد، یادآور شد: صهیونیست‌هایی که چند ماه قبل به رجزخوانی افتاده بودند، اکنون خیره مانده‌اند، زیرا هر روز بیش از ۳۰ عملیات مسلحانه در سرزمین‌های اشغالی صورت می‌گیرد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری تسنیم