کارشناس مذهبی گفت: باید به داشتن جوانان مومن و ولایت مداری همچون شهید الداغی که در مسیر اهداف ائمه اطهار(ع) و حضرت سیدالشهدا(ع) جان عزیزش را می دهد افتخار کنیم.

حجت الاسلام مجید مویدی درگفتگو با خبرافلاک اظهار داشت: یک جوان مومن برای اعتلای یک هدف مکتبی که همان مسئله مهم امر به معروف و نهی از منکر است جانش را تقدیم کرد.

وی افزود: باید به داشتن جوانان مومن و ولایت مداری همچون شهید الداغی که در مسیر اهداف ائمه اطهار(ع) و حضرت سیدالشهدا(ع) جان عزیزش را می دهد افتخار کنیم.

این کارشناس مذهبی عنوان کرد: هر مکتبی که برای اعتلای اسلام خودش را به عنوان یک مسئول مأمور بداند لازم که در مسیر اعتلای شریعت مقدس اسلام تلاش کند.

مویدی تصریح کرد: اصحاب و یاران پیامبر اکرم و یاران سیدالشهدا در مسیر پیشبرد اهداف دین مقدس اسلام از جمله مسئله امر به معروف و نهی معروف برای این امر قیام کردند و شهادت رسیدند.

وی بیان کرد: اگر ما قبول کنیم انقلاب اسلامی ادامه دهنده مسیر نبوت و ائمه است که در راه اعتلای اهدافشان بخش عظیمی از ائمه و یارانشان به شهادت رسیدند، باید بپذیریم این مسیر حرکت ساده ای نیست و حتما الان هم نیاز به نثارخون، تحمل سختی ها و مصائب است.

انتهای پیام/