مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه خرم آباد گفت: 21 واحد منزل مسکونی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) که سرپناه و منزل مسکونی ندارند ساخته می‌شود.

به گزارش خبرافلاک، هرجا نام بسیج به میان آمده کارآمدی خود را با خلوص و شایستگی نشان داده است. بسیج سازندگی متشکل از جوانان انقلابی در راستای محرومیت زدایی و کمک به عمران و آبادانی کشور به خصوص در نقاط کم برخوردار با انجام پروژه های مختلف همه ساله در زمینه های مختلف برای حل مشکلات مردم قدم برمی دارند.

تلاش نیروهای جهادی بسیج سازندگی همواره بر این بوده که با اجرای طرح های عمرانی و محرومیت زدایی، کاهش فقر و حل مشکلات مردم کم برخوردار به یاری محرومین بشتابند و نقش موثر و بی بدیل آن ها که همواره با روحیه والا و بدون چشم داشت رضای خدا را اولویت کار خود قرار داده و در صحنه اقتصاد مقاومتی حاضرند بر همگان آشکار است.

به مناسبت بزرگداشت هفته بسیج سازندگی گفتگویی داشته ایم که در ادامه می خوانید:

جعفر بیرانوند در گفتگو با خبرافلاک در رابطه با فعالیت‌های گروه‌های جهادی اظهارداشت: به مناسبت سالروز تشکیل بسیج سازندگی ۱۸۰ گروه جهادی در خرم آباد متشکل از هزار جهادگر همزمان با سراسر کشور در رزمایش جهادگران فاطمی۳ شرکت کردند.

وی افزود: ۲۱ واحد منزل مسکونی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) که سرپناه و منزل مسکونی ندارند ساخته می‌شود.

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه خرم آباد عنوان کرد: گروه های جهادی  از هفته گذشته مرمت و تعمیر خانه‌های محروم مانند سفیدکاری،کاشی کاری، ایزوگام و… را انجام می دهند.

بیرانوند بیان کرد: در معابر محله فلک الدین خرم آباد کوچه هایی که دسترسی ماشین ندارند را برای عابران پیاده پلکانی می کنیم.

 وی تصریح کرد: از انتهای سال ۱۴۰۱ تاکنون ۱۳ میلیارد تومان تسهیلات وام برای ۱۲۰ نفر کارسازی شده و به بانک معرفی شده اند.

بیرانوند گفت: ۱۸ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی برای ۱۴۸ نفر از متقاضیان در بانک شهر ثبت نام کرده اند و در نوبت اخذ وام هستند که تا پایان این ماه باید معرفی به بانک شوند.

وی افزود: واکسیناسیون دام ها در ۲۵ روستای منطقه روستایی کاکا شرف از دیروز آغاز شده است.

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه خرم آباد بیان کرد: ۲هزار بسته معیشتی به ارزش ۲ میلیاردتومان در مناطق حاشیه نشین و محروم خرم آباد توزیع شد.

انتهای پیام/