تحلیلگر مسائل سیاسی گفت: برخلاف تبلیغات مهندسی‌شده دشمن در حقیقت مردم این‌طور ارزش‌ها را دوست دارند و با حرکت این شهید تمام تبلیغات دشمن خنثی شد.

عبدالرضا کوشکی در گفتگو با خبر افلاک اظهار داشت: دشمن می‌خواهد ذهن مردم را از جامعه،حکومت و کشور اسلامی ناامید کند و این‌طور القا کند که مردم دین، انقلاب، روحانیت، ارزش‌های دینی و انسانی را کنار گذاشته‌اند.

وی افزود: دشمن با مهندسی ایجاد آشوب و بلوا و شکستن وحدت بین مردم می‌خواهد کشور را مشغول کند که مانع پیشرفت نظام و رشد کشور شود چون می‌داندنمی‌تواند بیشتر از این اقدامی انجام دهد.

تحلیلگر مسائل سیاسی با اشاره به حادثه شهادت شهید الداغی عنوان کرد: حرکتی از روی غیرت، اعتقاد، انسانیت در جامعه رخ داد و شهید با اعتقاد راستین درصحنه قرار گرفت و جانش را برای اعتقادات و ارزش‌های دینی فدا کرد.

کوشکی بیان کرد: خدای متعال با حرکت این شهید یک‌بار دیگر نقابی که دشمن با رسانه می‌خواست بر چهره جامعه بیندازد و واقعیت جامعه اسلامی ایران را مخفی کند کنار زد.

وی با اشاره به تشییع باشکوه شهید غیرت و فیلم منتشرشده در سبزوار گفت: برخلاف تبلیغات مهندسی‌شده دشمن در حقیقت مردم این‌طور ارزش‌ها را دوست دارند و با حرکت این شهید تمام تبلیغات دشمن خنثی شد.

تحلیلگر مسائل سیاسی با اشاره به همدردی و همراهی مردم در سراسر کشور در این واقعه تصریح کرد: این شهید یک‌بار دیگر به دشمن و بخشی از مردم که تحت تأثیر فضاسازی رسانه و جنگ شناختی و ترکیبی قرارگرفته بودند نشان داد که مردم ما معتقد به ارزش‌ها هستند.

وی با اشاره برنامه ریزی دقیق دشمن برای ایجاد اختلاف و نفرت بین مردم تصریح کرد: حرکت نظام اسلامی و مردم باید حساب‌شده و قاطع باشد و بهانه‌ای به دست دشمنان و افراد ناآگاه داده نشود که منجر به سکوت یا عقب نشینی شود.

کوشکی عنوان کرد: مسئولان فرهنگی و رسانه‌ ای بایستی در این قضیه روشنگری کنند چراکه خواسته دشمن حذف واقعیات و کمرنگ کردن آن‌ها است که باید در رسانه عکس آن عمل کنیم.

وی اظهار داشت: قوه قضاییه وظیفه دارد با قاطعیت، قدرت و درایت کار خود را انجام دهد و با اشرار با شدت مقابله کند.
انتهای پیام/