تحلیلگر مسائل سیاسی گفت: سفر رئیس جمهور میخ نهایی بر تابوت تلاش های دشمن علیه سوریه و تضعیف محور مقاومت است.

عبدالرضا کوشکی در گفتگو با خبرافلاک سفر رئیس جمهور کشورمان به سوریه را نشانه ای از تحقق وعده مقام معظم رهبری در مورد کشیده شدن قدرت به سمت شرق دانست و اظهار داشت: طبق سخن رهبر معظم انقلاب ما در یک پیچ تاریخی و در شرایط ویژه ای در سطح بین الملل قرار داریم و سیستم قدرت در حال کشیده شدن به سمت شرق است.

وی افزود: دشمنان ما دنیا، سازمان های بین المللی و کشورها را با فشار و تهدید وادار کرده بودند که به یک سمت و سویی خاص حرکت کنند و عمدتا قدرت ها به سمت غرب جهان بود و اکنون این سیستم درحال عوض شدن است که یکی از بازیگران اصلی این قدرت جمهوری اسلامی ایران است.

تحلیلگر مسائل سیاسی با بیان اینکه تلاش قدرت های غربی با همراهی کشورهایی از منطقه در جهت سرنگونی کشور سوریه بود عنوان کرد: حکومت سوریه در جبهه مقاومت قرار داشت که قصد تضعیف آن را داشتند ولی دنیای غرب بعد از سال ها هزینه های هنگفت موفق به انجام این کار نشد و قدرت به محور مقاومت برگشت.

وی بیان کرد: کشورهایی که با سوریه قطع رابطه کرده بودند امروز با پذیرفتن شکست آمریکا و رژیم صهیونسیتی دوباره دارند با سوریه ارتباط برقرار می کنند.

کوشکی با تأکید بر اینکه هدف اصلی تضعیف محور مقاومت یعنی لبنان و جمهوری اسلامی ایران بود گفت: سفر رئیس جمهور میخ نهایی بر تابوت تلاش های دشمن علیه سوریه و تیر آخر به تبلیغات دشمن در راستای تضعیف محور مقاومت است.

وی با تاکید بر اینکه محور مقاومت روز به روز در حال قوی شدن در سطح بین الملل است اظهارداشت: در سطح خارجی و داخلی واقعیت غیر از آن چیزی است که رسانه های غربی نشان می دهند.

کوشکی با اشاره به اینکه عکس تبلیغاتی که در دنیا انجام می شود اسلام عزیز روز به روز بیشتر به دنیا معرفی می شود عنوان کرد: دشمنان اسلام، انسانیت و ارزش های انسانی روز به روز ضعیف تر می شوند.

انتهای پیام/