معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار لرستان از اعزام ۲ هزار و ۲۰۰ نفر از این استان به منطقه عملیاتی بازی‌دراز خبر داد.

به گزارش خبرافلاک،مجید منعمی امروز در نخستین جلسه ستاد هماهنگی پشتیبانی راهیان نور با اشاره به اهمیت اردوی راهیان نور، اظهار داشت: مقام معظم رهبری اشارات دقیقی در زمینه راهیان نور داشته و فرموده‌اند که «راهیان نور صرفاً یک امتداد زمانی و فقط یک برهه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ زمانی نیست؛ گنجینه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ عظیمی است که تا مدت‌های طولانی ملت ما می‌تواند از آن استفاده کند».

وی با بیان اینکه این نوع نگاه باید به موضوع راهیان نور وجود داشته باشد، افزود: راهیان نور حرکت اصیل انقلابی است و کار برای راهیان نور یک توفیق است؛ هر یک از ما به‌نوعی باید در این حرکت عظیم و اساسی فرهنگی ذیل انقلاب اسلامی سهمی داشته باشیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار لرستان عنوان کرد: تأمین اعتباری ازنظر تا به امروز ابلاغی در مورد راهیان نور انجام نشده است، اما گزارش‌های ارائه‌شده در این استان نشان می‌د‌هد به نحو مطلوب بخش مهمی از کارها پیش رفته است.

وی با بیان اینکه سند ملی راهیان نور به همه دستگاه‌ها ابلاغ‌شده است، بیان کرد: باید قرارگاه راهیان نور در شهرستان‌‌ها تشکیل شود و فرمانداران به‌عنوان مسئول قرارگاه موضوعات مربوط به راهیان نور را پیگیری کنند.

منعمی با اشاره به اینکه در تاریخ‌های ۱۴ و ۱۵ اردیبهشت‌ماه بناست تعداد ۲ هزار و ۲۰۰ نفر از لرستان در قالب کاروان‌های راهیان نور به منطقه بازی‌دراز اعزام شوند، گفت: از این تعداد یک هزار و ۶۰۰ نفر مرد و ۶۰۰ نفر نیز زن هستند.

معاون سیاسی، امنیتی استاندار لرستان با بیان اینکه تداوم و خروجی راهیان نور تجلی دفاع مقدس است، ابراز کرد: این اعزام در قالب افتتاحیه کشوری منطقه عملیاتی بازی‌دراز در غرب کشور انجام می‌شود که ۳۶ هزار نفر در کل کشور در این اردوها حضور خواهند داشت.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : تسنیم