نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد گفت: بیش از ۴۵ سال است که ما با اقتدار در تلاش برای رسیدن به قله‌های پیشرفت هستیم و امروز ایران اسلامی مقتدرترین کشور منطقه و جهان است.

به گزارش خبر افلاک ، حجت الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی گفت: در این مسیر اقتدار و پیشرفت دشمنان همواره در تلاش بودند تا موانعی و مشکلاتی ایجاد کنند.

وی با اشاره به شکست آمریکا در منطقه گفت: رییس جمهور سابق آمریکه به هزینه هفت تریلیون دلاری در منطقه غرب آسیا اشاره می‌کند که هیچ نتیجه‌ای جز اندوه و شکست برای آن‌ها در پی نداشته است.

امام جمعه خرم‌آباد افزود: در حالی که آمریکا هزینه‌های سنگینی را صرف جنگ افروزی در منطقه می‌کند هیچ نتیجه‌ای نمی‌گیرد و این به معنای شکست آمریکا در منطقه است.

حجت الاسلام و المسلمین شاهرخی با تاکید بر اینکه آمریکا و رژیم اشغالگر قدس دشمن اصلی ما هستند، اضافه کرد: امروز جمهوری اسلامی خیلی قوی‌تر از گذشته است و در منطقه حرف اول را می‌زند.

امام جمعه خرم‌آباد با اشاره به احساس ناراحتی ۲ میلیون مهاجر یهودی به سرزمین اشغالی گفت: برای این مشکل پیشنهاد می‌شود کسانی‌که رژیم اشغالگر قدس را در منطقه ایجاد کرده‌اند تا پیش از فروپاشی آن خودشان سرزمینی برای این افراد مهیا کنند.

وی یادآور شد: آمریکا به جای هزینه‌های هفت تریلیون دلاری که صرف جنگ افروزی در منطقه می‌کند با همین هزینه زیرساخت‌هایی برای این افراد تا پیش ار فروپاشی رژیم اشغالگر قدس فراهم کند.

وی افزود: راه صلح در منطقه همین است که از طریق دستگاه دیپلماسی کشور در کشور‌های اسلامی اتحادیه عرب و مجمع عمومی سازمان ملل این پیشنهاد مطرح شود.

  • منبع خبر : خبرنگاران جوان