نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: یکی از وظایف سپاه حفاظت از تمامیت ارضی کشور و دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی است.

به گزارش خبر افلاک ، حجت الاسلام والمسلمین سید “احمدرضا شاهرخی “نماینده ولی فقیه در لرستان  در خطبه‌های این هفته نماز جمعه خرم آباد با اشاره به دوم اردیبهشت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سال۱۳۵۸ به فرمان امام خمینی (ره) اظهار کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هم حافظ ایران هستند و هم حافظ انقلاب اسلامی که باید بدانیم حفظ ایران و انقلاب اسلامی از هم جدایی ناپذیر هستند.

او به برخی از دستاورد‌های سپاه اشاره کرد و افزود: رشد فرهنگ بسیجی، شکل گیری بزرگترین نیروی مردمی در جهان به عنوان بسیج، تربیت ۱۰ میلیون جوان انقلابی، معنویت خواه و جهادی از جمله ماموریت‌های سپاه است.

امام جمعه خرم آباد همچنین گفت: تاسیس قرارگاه سازندگی و پیشرفت و کمک به حادثه دیدگان گوشه‌هایی دیگر از خدمات سپاه در کشور است.

بستر اقتصادی در رشد ناهنجاری حجاب موثر است
نماینده ولی فقیه در لرستان در بخشی دیگر از سخنانش به اجرای طرح صیانت حجاب نیروی انتظامی اشاره کرد و افزود: شاهد وضعیت مناسب تری در جامعه هستیم.
او با تاکید بر اینکه بستر اقتصادی در رشد ناهنجاری حجاب موثر است تصریح کرد: پوشاک و محصولات حجاب باید با قیمت مناسب و تنوع کافی در اختیار عموم مردم قرار گیرد و از ورود لباس‌های مغایر با فرهنگ ایرانی جلو گیری شود.

خطیب نماز جمعه خرم آباد همچنین گفت: همه دستگاه‌های مسئول باید تلاش کنند تا وضعیت اقتصادی سامان یابد تا از ناهنجاری‌ها که یکی از مصادیق آن حجاب است جلو گیری شود.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی به سالروز تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و تاسیس حساب ۱۰۰ امام خمینی اشاره کرد و گفت: بنیاد مسکن یادگار امام امت است که در انجام وظایف احداث مسکن برای محرومان در سهر و روستا خدمات ارزشمند و متنوعی انجام داده و جا دارد خیران با کمک‌های خود به حساب ۱۰۰ امام به گسترش فعالیت‌های این بنیاد کمک کنند.

  • منبع خبر : خبرنگاران جوان