نماینده ولی‌فقیه در لرستان با بیان اینکه یکی از اصولی که با پیروزی انقلاب از بین رفت تسلیم کردن و ایجاد روحیه مقاومت در موضع اقدام و پیشرفت بود، گفت: همین روحیه مقاومت سبب متوقف کردن و عدم موفقیت دشمن در اجرای نقشه‌های شومش شد.

به گزارش خبر افلاک ، حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی در یکصد و هجدهمین جلسه شورای فرهنگ عمومی و اولین جلسه در سال ۱۴۰۲ با اشاره به بحث فرهنگ کار، تولید و اشتغال عمومی، با بیان اینکه انقلاب اسلامی برای تغییر بنیادهای غلط سیاسی، اقتصادی و فرهنگی به وقوع پیوست، اظهار داشت: عمده این بنیادهای غلط در بخش فرهنگی بود. 

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی انتقاد به فرهنگ غربی را جایگزین شیفتگی به غرب کرد، افزود: در بسیاری از مسائل فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی شاهد آن هستیم. 

امام جمعه خرم‌آباد با بیان اینکه یکی از اصولی که با پیروزی انقلاب از بین رفت تسلیم کردن و ایجاد روحیه مقاومت در موضع اقدام و پیشرفت بود، عنوان کرد: همین روحیه مقاومت سبب متوقف کردن و عدم موفقیت دشمن در اجرای نقشه‌های شومش شد. 

شاهرخی با بیان اینکه باید برنامه‌های اقدامی که بخشی از آنها در سند برش فرهنگی آمده است انجام شود، تصریح کرد: در نهاد آموزش و پرورش علاوه بر تعلیم، تربیت و یادگیری باید احساس هویت ملی در دانش‌آموزان شکل بگیرد و با افتخارات کشور آشنا شوند.

وی با بیان اینکه در مدارس باید روحیه کار، تلاش و موفقیت را از طریق تولیدگران، مدیران و کارفرمایان موفق به دانش‌آموزان منتقل کنیم، افزود: نباید تنها به ظاهرسازی‌ها اکتفا کنیم. 

نماینده ولی فقیه در لرستان با انتقاد از تبلیغات و فضاسازی شهری در مرکز استان، گفت: متاسفانه در سطح شهر خرم آباد وجود بنرهای متعدد تبلیغات آرایشگری سبب شده که احساس شود این شهر، شهر آرایشگران است که در همین راستا باید در فضا سازی و تبلیغات شهری بسیار دقت شود.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرنگاران جوان