مدیرکل استاندارد لرستان از بازگشایی شهربازی «کیو» خرم‌آباد خبر داد.

به گزارش خبر افلاک ، وحید والی زاده مرادی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در تاریخ ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ شهربازی خرم آباد به علت نداشتن دوربین مداربسته و عدم وجود اتاق مانیتورینگ و همچنین ایرادات شرکت بازرسی طرف قرارداد این اداره کل که به صورت مکتوب در خصوص برخی از تجهیزات شهربازی اعلام شده بود، به صورت موقت دستور ۱۰ روز تعطیلی و پلمپ تجهیزات دارای نقص صادر شد.

وی در ادامه افزود: پس از نصب دوربین و راه اندازی اتاق مانیتورینگ و رفع عدم انطباق تجهیزات بازی با تأیید کارشناسان اداره کل استاندارد لرستان امروز با حضور دادستان، صدا و سیمای مرکز استان، معاونین و کارشناسان استاندارد و اصحاب رسانه بازگشایی شد.

مدیرکل استاندارد لرستان با اشاره به اینکه مراحل اخذ مجوز از اداره استاندارد برای این مجموعه در سه دوره انجام شده است، اظهار داشت: ابتدا در زمان ساخت، نصب و بهره برداری مجوزهایی صادر شد، سپس در مرحله اتمام مجوزهایی صادر و بازرسی‌ها به صورت دوره‌ای در زمان بهره برداری و اجرا همواره ادامه دارد.

والی زاده مرادی، تصریح کرد: بازرسان اداره کل استاندارد لرستان به صورت دوره‌ای و مستمر در زمان‌های مختلف نسبت به بررسی و نظارت بر تجهیزات بازی اقدام می‌کنند و به زودی تمامی تجهیزات تفریحی در کل استان مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

وی از دستگاه قضائی به ویژه دادستان مرکز استان، مدیرکل بازرسی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و مدیرکل صدا و سیمای استان در راستای همکاری‌های همه جانبه در راستای اجرای سیاست‌های این اداره کل تقدیر و تشکر کرد.

  • منبع خبر : خبرگزاری مهر