سرپرست تعاون روستایی لرستان با بیان اینکه توزیع مرغ منجمد در روزهای آتی در همه شهرستان‌‌های این استان ادامه دارد، گفت: هیچ‌ گونه کمبودی در این زمینه نداریم.

به گزارش خبر افلاک ، غلام‌علی فتحی شامگاه یکشنبه در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: تشکل‌های تعاون روستایی با هماهنگی سازمان جهاد کشاورزی لرستان و پشتیبانی امور دام اقدام با توجه به کاهش شدید مرغ گرم در بازار به توزیع مرغ منجمد در سطح این استان کردند.

وی ضمن قدردانی از رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان بابت واگذاری کالاهای اساسی به شبکه تعاون روستایی، افزود: قیمت مرغ منجمد بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار این استان برای مصرف‌کننده ۴۳ هزار تومان تعیین‌ شده است و در فروشگاه‌های وابسته به شبکه گسترده تعاون روستایی توزیع می‌شود.

سرپرست تعاون روستایی لرستان با بیان اینکه توزیع مرغ منجمد در روزهای آتی نیز در همه شهرستان‌‌های این استان ادامه دارد و هیچ‌ گونه کمبودی در این زمینه نداریم، عنوان کرد: واحدهایی به‌صورت سیار در سطح شهر خرم‌آباد علاوه بر روستا بازار و زیر نظر سازمان جهاد کشاورزی کار توزیع مرغ را انجام می‌دهند.

وی بیان کرد: رطب مضافتی، برنج هندی و تایلندی، گوشت گرم، شکر و میوه(سیب و پرتقال) نیز توسط تشکل‌های تعاون روستایی با قیمت‌های مصوب تنظیم بازار در نمایشگاه‌های وابسته به شبکه تعاون روستایی لرستان عرضه‌ شده است.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری تسنیم