استاندار لرستان گفت: نتایج مصوبات جلسه امروز شورای ایمنی ترافیک استان می‌بایست در جلسه آتی که ۴۸ ساعت آینده برگزار می‌شود توسط دستگاه‌های مسئول تشریح شود.

به گزارش خبر افلاک ، جلسه شورای راهبری ایمنی ترافیک عصر پنجشنبه سوم فروردین ماه برگزار شد.

 فرهاد زیویاراستاندار لرستان در این شورا گفت: تاثیر تصمیمات اتخاذ شده در شورای ترافیک طی دو سال اخیر کاملا مشهود و قابل قبول است.

وی عنوان کرد: علیرغم این که در برخی آمارها خیلی خوب نبودیم اما تاثیر جلسات سال گذشته و امسال شورا با دو سال قبل از خود قابل مقایسه نیست.

استاندار لرستان با تاکید بر این که شورای ایمنی ترافیک بستری مناسب برای همفکری و تصمیم گیری براساس ظرفیت دستگاه‌ها است، اظهار کرد: تصمیمات اتخاذ شده در این شورا جهت اجرا و عملیاتی شدن می بایست به خوبی پیگیری شوند.

وی با اشاره به شورای ایمنی ترافیک امروز و تصمیمات اتخاذ شده در آن عنوان کرد: ماحصل این تصمیمات باید منجر به اقدامات عملی شود.

زیویار تاکید کرد: نتایج مصوبات جلسه امروز می بایست در جلسه ی آتی که ۴۸ ساعت آینده برگزار می‌شود توسط دستگاه‌های مسئول تشریح شوند.

وی ادامه داد: در جلسات شورا نباید صرفا در مورد ماموریت های تعریف شده و رسمی بحث شود بلکه باید در آن ابتکار عمل به خرج داد و دستگاه هایی را که خوب به وظایف خود عمل نمی کنند وادار به عملکرد بهتر کرد.

استاندار لرستان همچنین به جلسه روز جمعه چهارم فروردین ماه که با حضور مقامات کشوری و با رویکرد گردشگری و سفرهای نوروزی برگزار می‌شود اشاره کرد و گفت: در این جلسه که با حضور احتمالی رئیس جمهور و یا معاونین و وزرای ایشان برگزار می‌شود در مورد اقدامات انجام شده در حوزه سفر در استان توضیحات لازم ارائه خواهد شد.

پایان پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس