استاندار لرستان گفت: تقارن بهار طبیعت و بهار قرآن فرصتی برای بالابردن معنویت و بهره بردن از زیبایی‌های بهار است.

به گزارش خبرافلاک فرهاد زیویار در پیامی با اشاره به سال جدید اظهارداشت: سال ۱۴۰۱ با تمام فراز و نشیب‌ها پشت سر گذاشته شد و در ماه‌های پایانی سال نزول رحمت پروردگار و موهبت الهی به شکل بارندگی در استان لرستان جاری شد که نویدبخش این است که در ۱۴۰۲ سال خوب و با برکتی را در پیش رو خواهیم داشت.

وی افزود: در استان لرستان هرگاه بارندگی به اندازه باشد و موهبت الهی و نزولات آسمانی پررنگ‌تر باشد رزق و روزی و اقتصاد و معاش مردم هم در آن رونق پیدا می‌کند و به تعبیری سالی که نکوست از بهارش پیداست که امیدواریم تقارن بهار طبیعت و بهار قرآن و بارش رحمت الهی آن گونه که باید مورد استفاده عموم قرار گیرد.

استاندار لرستان تصریح کرد: نوروز به عنوان یک سنت نیکو از قدیم توسط مردم ایران و لرستان با رفتارهای شایسته‌ای همچون سرزندگی، دید و بازدید، صله‌رحم، رفت و آمد و دستگیری از دیگران گرامی داشته شده و همواره آن را به عنوان یک فرصت ارزشمند در نظر گرفته‌اند.

زیویار عنوان کرد: از نقاط برجسته سال ۱۴۰۱ می‌توان به توفیقاتی که نظام جمهوری اسلامی در سطح بین‌الملل به دست آورد و همچنین استان لرستان به عنوان یکی از امن‌ترین استان‌های کشور شناخته شده نام برد که این مورد با همدلی و همراهی مردم و مسئولین به دست آمده و جزء نقاط برجسته سال ۱۴۰۱ می‌باشد.

انتهای‌پیام/

  • منبع خبر : سفیر افلاک