معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش لرستان گفت: طرح «مهمانی تا مهمانی» در ایام نوروز و ماه رمضان برای دانش‌آموزان مقطع ابتدایی در لرستان اجرا می‌شود.

به گزارش خبرافلاک ، همزمان با فرا رسیدن ایام نوروز و ماه رمضان آموزش و پرورش طرحی را به نام مهمانی تا مهمانی در نظر گرفته که منظور از این طرح، مهمانی‌های نوروز و مهمانی ماه رمضان است.

سال‌ها پیش پیک‌های نوروزی در بین دانش‌آموزان توزیع می‌شد تا در طول تعطیلات مروری بر دروس داشته باشند ولی طی سال‌های اخیر برنامه‌ها و ایده‌های خلاقانه‌ای به اجرا درآمده است.

علی اکبر دریکوند معاون آموزش ابتدایی آموزش‌وپرورش لرستان در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهارداشت: با توجه به تقارن ایام نوروز و ماه رمضان، طرح مهمانی تا مهمانی برای دانش‌آموزان مقطع ابتدایی اجرا می‌شود.

وی افزود: در این طرح دانش‌آموزان می‌توانند مهمانی‌های نوروز و ماه رمضان را در قالب نقاشی، داستان و کلیپ نشان دهند که هر دانش‌آموز به صورت خلاقانه می‌تواند برداشت خود را از این ایام داشته باشد.

معاون آموزش ابتدایی آموزش‌وپرورش لرستان با اشاره به نیمه شعبان، تصریح کرد: برای این ایام نیز برنامه‌ای در نظر گرفته شده تا دانش‌آموزان بتوانند دلنوشته‌ای به امام زمان(عج) بنویسند و از انتظار خود بگویند.

دریکوند بیان کرد: دانش‌آموزان که این دلنوشته را می‌نویسند، بعد از تحویل و بررسی به نفرات برتر هدایای اهدا می‌گردد.

انتهای‌پیام/

  • منبع خبر : سفیر افلاک