استاندار لرستان گفت: جوانان به عنوان ظرفیت‌های بزرگ انسانی، چشم امید ملت و آینده سازان ایران اسلامی هستند.

به گزارش خبر افلاک ، فرهاد زیویار اظهار داشت: توجه و اهمیت به جوانان یک ضرورت است چرا که چرخ توسعه و رونق کشور در سال‌های آتی در دست آن‌ها خواهد بود.

وی افزود: براین اساس بر تمامی مردم و مسوولان واجب است که در امر آموزش و پرورش جوانان در همه امور علمی، اخلاقی، دینی، فرهنگی و اجتماعی اهتمام ویژه داشته باشند.

استاندار لرستان بیان کرد: علاوه بر این اعتماد به جوانان و اعطای برخی مسوولیت‌ها به ایشان می‌تواند با بهره گیری از نشاط و انگیزه خاص آن‌ها در عرصه‌های مختلف کارساز باشد.

زیویار اضافه کرد: این همان نگاهی است که رهبر معظم انقلاب و دولت انقلابی بر آن تاکید دارند و در ادوار مختلف گذشته کم نبودند جوانانی از این مرز و بوم که تاریخ ساز شدند و این همان ظرفیتی است که نه تنها نباید آن را نادیده گرفت بلکه باید از آن به عنوان یک فرصت بهره برد.

وی ادامه داد: فرارسیدن سالروز ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز بزرگداشت مقام “جوان” را به تمامی جوانان این مرز و بوم به ویژه در استان لرستان و خانواده‌های بزرگوارشان تبریک و تهنیت عرض می‌کنم و تردید ندارم که غایت نهایی نظام مقدس جمهوری اسلامی که همان توصل به حکومت، ولی عصر (عج) می‌باشد به پشتوانه جوانان انقلابی محقق خواهد شد.

  • منبع خبر : خبرنگاران جوان