مدیرکل کمیته امداد لرستان از راه‌اندازی ۲۶۰ پایگاه از جمله مراکز نیکوکاری، دفاتر کمیته امداد و پایگاه در میادین اصلی شهر‌ها برای جشن نیکوکاری در استان خبر داد.

به گزارش خبر افلاک ، جلال شیخ‌پور با اشاره به نام‌گذاری ۱۴ اسفند به نام روز احسان و نیکوکاری، گفت: به مناسبت آغاز سال نو هر ساله در اواسط اسفندماه جشن نیکوکاری برگزار و کمک‌های مردمی جمع‌آوری و در اختیار خانواده‌های نیازمند قرار می‎گیرد.

وی با اشاره به اینکه ۲۶۰ پایگاه نیکوکاری در سراسر استان آماده جمع‌آوری کمک‌های مردم در قالب جشن نیکوکاری است، اضافه کرد: ۲۶۰ پایگاه از جمله مراکز نیکوکاری، دفاتر کمیته امداد و پایگاه در میادین اصلی شهر‌ها برای جشن نیکوکاری فعال می‌شوند.

این مسئول با اشاره به اینکه کمک‌های مردمی لرستان در جشن نیکوکاری در مراکز نیکوکاری جمع‌آوری خواهد شد، افزود: ۲۴ اداره کمیته امداد استان لرستان نیز در جشن نیکوکاری با برپایی پایگاه در میادین شهر آماده جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی هم‌استانی‎ها هستند.

مدیرکل کمیته‌امداد لرستان از جمع‌آوری ۲۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم لرستان در جشن نیکوکاری سال گذشته خبر داد و گفت: امید است مردم استان در جشن نیکوکاری امسال هم استقبال خوبی داشته باشند و بتوانیم کمک‌های خوبی برای نیازمندان جمع‌آوری و در آستانه سال نو در اختیار خانواده‌های نیازمند قرار دهیم.

  • منبع خبر : خبرنگاران جوان