معاون جوانان اداره‌کل ورزش و جوانان لرستان گفت: ۵۵ برنامه برای هفته جوان در استان پیش‌بینی شده است.

به گزارش خبر افلاک ، شهاب مولایی معاون جوانان اداره‌کل ورزش و جوانان لرستان در تشریح برنامه‌های اداره‌کل ورزش و جوانان لرستان به‌مناسبت هفته جوان، بیان کرد: سالروز ولادت باسعادت حضرت علی‎اکبر (ع) به‌نام روز جوان نام‌گذاری شده که در این راستا برگزاری ۵۵ برنامه برای هفته جوان در لرستان پیش‌بینی شده است.

او تجلیل از جوانان موفق، برگزاری کارگاه‌های توانمندسازی، کرسی‌های آزاداندیشی و دیدار جوانان نخبه و اعضای تشکل‌های جوانان با مسئولان استان را بخشی از برنامه‌های هفته جوان در لرستان برشمرد.

مولایی با بیان اینکه این برنامه‌ها در حوزه‌های مختلف توسط ادارات ورزش و جوانان در شهرستان‌های مختلف استان برگزار خواهند شد، افزود: اداره‌کل ورزش و جوانان لرستان در راستای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، آموزش‌های پیش از ازدواج را نیز در دست اقدام دارد که تاکنون این آموزش‌ها به بیش از پنج هزار نفر در استان ارائه شده است.

معاون جوانان اداره‌کل ورزش و جوانان لرستان در ادامه با اشاره به پرداخت تسهیلات ازدواج به ۱۹ هزار و ۸۳۷ زوج لرستانی از ابتدای سال‌جاری تا اوایل بهمن‌ماه جاری خبر داد و گفت: در حال حاضر بیش از هشت هزار زوج در استان در صف دریافت تسهیلات ازدواج قرار دارند که لازم است بانک‌ها در این راستا همکاری بیشتری داشته باشند و روند تسهیلات تسریع یابد.

  • منبع خبر : خبرنگاران جوان