استاندار لرستان گفت: مشکلات و موانع پیش روی ۱۰ شرکت تولیدی این استان با تصویب اعضای ستاد تسهیل و رفع موانع تولید برطرف شد.

به گزارش خبر افلاک ، فرهاد زیویار ظهر امروز در شانزدهمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با اشاره به اینکه مشکلات و موانع پیش‌روی ۱۰ شرکت تولیدی لرستان با تصویب اعضای ستاد برطرف شد، اظهار داشت: موانع موجود از جمله معوقات بانکی، تأمین اجتماعی، بهداشت کار و معوقات گاز و برق با هماهنگی دستگاه‌های ذی‌ربط برطرف می‌شود.

وی با بیان اینکه با رفع مشکلات ۱۰ شرکت تولیدی لرستان تعلیق این مراکز برطرف‌شده و می‌توانند فعالیت خود را از سرگیری کنند، افزود: همچنین موانع پیش روی یک شرکت تولیدی در این نشست به نتیجه نرسید و برای بررسی بیشتر با رویکرد رفع موانع به جلسه بعد موکول شد.

استاندار لرستان مشکل برق را عمده‌ترین مانع فعالیت یک مرکز تولیدی برشمرد و عنوان کرد: تلاش تیم‌های کارشناسی بر این است که قبل از این که این موضوع در جریان مسائل حقوقی قرار گیرد مرتفع و به سرانجام برسد.

وی در ارتباط با سیاست‌های ستاد تسهیل و رفع موانع تولید بیان کرد: تمام تلاش اعضای این ستاد بر این است که برای رفع موانع تولید که مسیر اصلی توسعه لرستان بوده گامی برداشته شود.

زیویار با تأکید بر اینکه باید با حمایت از مراکز تولیدی بستری فراهم شود که این مراکز به ثبات و پویایی برسند، تصریح کرد: مشکلات ۱۰ واحد زاگرس خودرو بروجرد، خمیر مایه دورود، گهر دورود، فروسیلیس بروجرد، فروآلیاژ الیگودرز، نساجی بروجرد، آب معدنی بیشه خرم‌آباد، الکل‌سازی مهر آیین خرم‌آباد و ماشین‌سازی لرستان رفع شد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری تسنیم