فرمانده سپاه ناحیه خرم‌آباد با اشاره به اجرای طرح محرومیت‌زدایی در منطقه فلک‌الدین خرم‌آباد، گفت: این طرح به زودی در قالب تفاهم‌نامه با قرارگاه امام حسن(ع) به صورت پایلوت در منطقه حاشیه‌ای فلک‌الدین خرم‌آباد اجرایی می‌شود.

سرهنگ محمد برامکی امروز در گفتگو با خبر افلاک، با اشاره به اجرای طرح محرومیت‌زدایی در منطقه فلک‌الدین خرم‌آباد، اظهار داشت: این طرح به زودی در قالب تفاهم‌نامه با قرارگاه امام حسن(ع) به صورت پایلوت در منطقه حاشیه‌ای فلک‌الدین خرم‌آباد اجرایی می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: در سطح کشور ۳۰ منطقه برای محرومیت‌زدایی انتخاب شده که محله فلک‌الدین خرم‌آباد نیز یکی از این مناطق است.

فرمانده سپاه ناحیه خرم‌آباد با بیان اینکه مقرر شده طی سه سال از منطقه فلک‌الدین رفع محرومیت شود، افزود: این مهم از طریق انجام اقدامات بسیاری از جمله فراهم کردن زیرساخت‌ها صورت خواهد گرفت.

سرهنگ برامکی بیان داشت: انجام این طرح نوید روزهای خوبی را برای منطقه حاشیه‌ای و محروم فلک‌الدین خواهد داشت، ضمن اینکه ظرفیت‌های مختلفی برای رفع محرومیت در این منطقه به کار گرفته می‌شود.

وی با اشاره به شناسایی ۱۱ محله کم‌برخوردار برای محرومیت‌زدایی در خرم‌آباد، تصریح کرد: با این وجود برای فلک‌الدین به صورت ویژه این موضوع پیگیری می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه خرم‌آباد از پیش‌بینی اعتبار برای اجرای طرح محرومیت‌زدایی فلک‌الدین خبر و ادامه داد: این منطقه نیازمند انجام اقدلمات عمرانی و زیرساختی همچون ساخت پل، مدرسه، راه، سوله ورزشی و … است که در همین راستا منابع مالی زیادی را نیز می‌خواهد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبر افلاک