رئیس سازمان صمت لرستان گفت: با اشاره به اجرای طرح نظارتی ویژه بر بازار نوروز و ماه مبارک رمضان، گفت: این طرح در سراسر استان از امروز هشتم اسفند شروع و تا چهارم اردیبهشت ماه سال آینده ادامه خواهد داشت.

به گزارش خبر افلاک ، بهمن جعفری صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اجرای طرح نظارتی ویژه بر بازار نوروز و ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: این طرح در سراسر استان از امروز هشتم اسفند شروع و تا چهارم اردیبهشت ماه سال آینده ادامه خواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال، تقاضای مردم برای خرید کالا افزایش چشمگیری می‌یابد، از این رو جهت ثبات و کنترل قیمت‌ها اقدام به تشدید نظارت‌ها در این بازه زمانی کرده‌ایم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان با بیان اینکه طرح نظارت بر بازار نوروز تا ماه رمضان با کمک دستگاه‌های نظارتی صورت می‌گیرد، افزود: ۳۰ تیم از سازمان صمت لرستان به همراه اکیپ‌های دستگاه‌های نظارتی استان در این طرح مشارکت دارند.

جعفری بیان داشت: این گشت‌ها در ۲ نوبت صبح و عصر و همچنین در روزهای تعطیل نیز برقرار است.

وی تصریح کرد: از مردم درخواست می‌کنیم هرگونه تخلف را در سطح عرضه از جمله گران‌فروشی، کم فروشی، احتکار و … را به سامانه ۱۲۴ اعلام و یا به صورت حضوری به سازمان صمت مراجعه کنند.

پایان پیام

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس