فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: اقتدار امروز ایران اسلامی در دنیا، مرهون خون شهدا و جانفشانی جانبازان، آزادگان و ایثارگران است.

به گزارش خبر افلاک ، مرتضی کشکولی، اظهارداشت: امنیت و اقتدار امروز کشور مرهون خون شهدا و جانفشانی رزمندگان هشت سال جنگ تحمیلی است.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با اشاره به توطئه های دشمن در طول سال های عمر انقلاب افزود: ملت ما در دوران جنگ تحمیلی با دست خالی در برابر دشمن به پیروزی رسیدند و همواره پیروز میدان هستند.

وی با اشاره به اینکه انقلاب به نصرت الهی به پیروزی رسید و بعد از انقلاب واژه «شهید» همگانی شد، خاطرنشان کرد: دین آمده است که سرنوشت بشیرت را عوض کند و همه ناکامی ها را جبران کند.

سردار کشکولی بیان کرد: امروز نظام جمهوری اسلامی به جایگاهی رسیده است که در جنگ رودر رو با استکبار جهانی هیچگونه نگرانی نداریم، گفت: این اقتدار حاصل خون شهدا، و جانفشانی جانبازان، آزادگان و ایثارگران است.

وی بیان کرد: جمهوری اسلامی امروز یک ابر قدرت است و پایه های این قدرت جهانی همان خون شهدا، ایثار و فداکاری جانبازان و رزمندگان جنگ تحمیلی و خانواده آنان است.

سردار کشکولی با اشاره به ورود دشمن در جنگ اقتصادی امروز عنوان کرد: دشمن بخاطر اینکه در دیگر جاها نمی تواند به ایران ضربه بزند و چون اقتصاد ما قوی است آن را مورد هدف قرار داده است.

  • منبع خبر : خبرنگاران جوان