مدیرکل اطلاعات استان لرستان در پیامی روز پاسدار و روز جانباز را تبریک گفت و تاکید کرد: ایثارگری و جانفشانی پاسداران و جانبازان شجاع ایران اسلامی هرگز از یادمان نخواهد رفت.

به گزارش خبرافلاک ، مدیرکل اطلاعات استان لرستان در پیامی اعیاد شعبانیه و فرا رسیدن روز پاسدار و روز جانباز را تبریک گفت و نقش آنها در شکست دادن دسیسه‌های دشمن را فراموش نشدنی برشمرد. 

متن این پیام به شرح زیر است؛ 

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام و درود بی پایان بر تمامی پاسداران و جانبازانی که با الگو قراردادن و الهام بخشی از حضرت امام حسین(ع) و حضرت ابوالفضل(ع) ، در راه حفاظت از حریم ولایت، حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی، استقرار امنیت پایدار و مقابله با تهدیدات علیه کشورمان لحظه ای در انجام وظایف خطیر خود درنگ نکردند.

ایثارگری و جانفشانی‌های فرزندان پاسدار و جانبازان شجاع ایران اسلامی و نقش مقتدرانه و راهبردی‌شان در خنثی سازی و شکست دسیسه‌های استکبار جهانی و همچنین پیشرفت و اعتلای این سرزمین از یادمان نخواهد رفت.

اینجانب ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدای عظیم‌الشان سپاه پاسداران به ویژه اسوه محور مقاومت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، فرا رسیدن اعیاد شعبانیه، خجسته زاد روز با سعادت سپهسالار کربلا حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و روز پاسدار، ولادت باب‌الحوائج حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز و همچنین میلاد مسعود پیام رسان کربلا حضرت امام سجاد (ع) را به‌ تمامی ‌هموطنان، پاسداران و جانبازان گرانقدر و سرافراز انقلاب اسلامی، به ویژه پاسداران و جانبازان استان لرستان تهنیت و شادباش می‌گویم. 

مدیرکل اطلاعات استان لرستان

پایان پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس