نماینده ولی فقیه در لرستان در پیامی فرا رسیدن سالروز ولادت سرداران کربلا و روز پاسدار و جانباز را تبریک گفت.

به گزارش خبر افلاک ، حجت الاسلام و المسلمین سیداحمدرضا شاهرخی، نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد در پیامی فرارسیدن سالروز ولادت سرداران کربلا و روز پاسدار و جانباز را تبریک گفت.

در این پیام آمده است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

هر سال عطر خوش ماه شعبان مشام جان‌های تشنه را به عطر وجود حضرت امام حسین (ع)، حضرت سیدالساجدین و سردار باوفایش حضرت عباس (ع) معطر می‌کند و آسمان و زمین به یمن قدوم ستارگان تابناک خاندان امامت مزین میشود.

خدای متعال را شاکریم که بر ما منت نهاد و ما را از پیروان مکتب بزرگ سالار شهیدان و جانباز فداکار کربلا و امام عارفان قرار داد.

امام حسین (ع) و فرزند برومندش و برادر باوفایش و اصحاب فداکارش در طول تاریخ به بشریت آموختند که برای حفظ دین مقدس اسلام و قرآن کریم باید فداکاری کرد و از همه چیز گذشت.


این ایام فرصت مغتنمی برای ارج نهادن به مقام شامخ سپاهیان جان برکف و جانبازان فداکاری است که به پیروی از سیّد جوانان اهل بهشت حضرت امام حسین (ع) و مظهر شجاعت و ایثار حضرت عباس (ع) در تاریخ هشت سال دفاع مقدس نقش آفرینی کردند و عزت و آرامش وطن را با تقدیم جان شیرین خود به ارمغان آوردند.


سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از بدو تاسیس تا کنون به عنوان بنیانی مستحکم با تمام وجود از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی جانانه دفاع نموده و با قدرت و صلابت در برابر دشمنان اسلام ایستادگی کرده است.
قطعا خدمات شایسته پاسداران در عرصه‌های مختلف دفاعی، امنیتی، فرهنگی، و جهادی در تاریخ سراسر حماسه انقلاب اسلامی به یادگار خواهد ماند و این افتخار آفرینی‌ها و رشادت‌ها و جانبازی‌ها فقط از تربیت یافتگان مکتب عاشورا بر می‌آید.

اینجانب ضمن گرامیداشت اعیاد نورانی ماه شعبان و درخواست علوّ درجات برای شهدای پاسدار و تکریم نسبت به خانواده‌های آنان؛ فرارسیدن روز پاسدار و جانباز را به ملت شریف ایران، عموم مردم متدین استان لرستان به ویژه پاسداران انقلاب اسلامی و سپاه همیشه سرفراز حضرت اباالفضل (ع) لرستان، جانبازان و آزادگان و خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

«سید احمدرضا شاهرخی»

  • منبع خبر : خبرنگاران جوان