فرمانده انتظامی لرستان از آغاز اجرای طرح سراسری و گسترده مبارزه با خرده فروشان مواد مخدر و معتادان متجاهر در استان خبر داد و گفت: از ابتدای امسال تا کنون ٧ هزار و ۴۰۰ کیلوگرم انواع موادمخدر در لرستان کشف شده است.

به گزارش خبر افلاک ،به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سردار یحیی الهی در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه و فرماندهان و کارکنان انتظامی استان، اظهار داشت: در راستای مطالبان بحق مردم و تدابیر فرمانده کل انتظامی کشور از این ساعت طرح سراسری و گسترده مبارزه با خرده فروشان و معتادان متجاهر در ١١ شهرستان استان به صورت همزمان با رمز یا مهدی(عج) را اجراء خواهیم کرد.

وی با اشاره به اشراف اطلاعاتی و شناسایی محل و مخفیگاه خرده فروشان مواد مخدر و معتادان متجاهر افزود: بر اساس شناسایی‌ها به صورت هدفمند خرده فروشان را دستگیر و در صورت مقاومت برابر قانون با آنان برخورد قاطعانه خواهد شد.

فرمانده انتظامی لرستان تأکید کرد: پاسخگویی به دغدغه مردم عزیز را اولویت کاری خود می دانیم و در این زمینه محکم، قاطع و در خورشأن شهروندان عزیز عمل خواهیم کرد.

الهی با تقدیر و تشکر از همکاری خوب دستگاه قضائی و دیگر سازمان‌های استان با پلیس، گفت: طرح مبارزه با خرده فروشان و معتادان متجاهر تا رضایتمندی کامل مردم و وضعیت قابل قبول در این زمینه، بصورت مستمر در دستور کار پلیس لرستان قرار دارد.

این مقام انتظامی لرستان در پایان با اشاره به کشف مقدار ٧ تن و ۴٠٠ کیلوگرم انواع مواد مخدر از ابتدای امسال تا کنون نسبت به سال گذشته، افزود: در این زمینه ٢٠ درصد افزایش کشفیات داشته‌ایم که این نشان از همت و تلاش همکاران سخت کوشم در مجموعه انتظامی استان است. 

پایان پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس