معاون عمرانی استانداری لرستان گفت: لرستان در ایام نوروز ۱۴۰۲ یکی از مقاصد اصلی گردشگری و مسافران خواهد بود.

به گزارش خبر افلاک ، احمدرضا دالوند در سخنانی، اظهار داشت: استان لرستان با دارا بودن جاذبه‌های طبیعی و تاریخی فراوان و آب و هوای مطلوب بهاری در ایام نوروز یکی از مقاصد اصلی گردشگران و مسافران خواهد بود.

وی، بیان داشت: خوشبختانه در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران طرفیت‌ها و پتانسیل‌های گردشگری لرستان به خوبی به معرض نمایش درآمد که این خود در زمینه هدایت گردشگران و مسافران نوروزی به استان بسیار تأثیرگذار است.

معاون عمرانی استانداری لرستان با بیان اینکه در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران، اداره‌کل میراث‌فرهنگی استان با همکاری شهرداری‌ها و بخش‌های خصوصی فعال در زمینه گردشگری به خوبی ظرفیت‌های استان را به بازدیدکنندگان معرفی کردند، افزود: گردشگری یک صنعت فرابخشی است و برای رونق و توسعه این صنعت از همه پتانسیل لرستان استفاده خواهیم کرد.

دالوند، نقش بخش خصوصی و صنایع وابسته در حوزه گردشگری را مهم دانست و اظهار داشت: بسته فرصت‌های سرمایه‌گذاری در استان مهیا شده و آماده هر گونه تعامل و همکاری با بخش خصوصی به منظور سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری هستیم.

وی، بیان کرد: تلاش می‌کنیم با تعامل همه دستگاه‌های اجرایی خدمات سفر لرستان، زیرساخت‌های لازم را برای حضور مسافران نوروزی فراهم کنیم.

  • منبع خبر : خبرگزاری مهر