سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان لرستان گفت: کمیته نظارت بر عملکرد نمایندگان در شورای ائتلاف لرستان فعالیت خود را آغاز کرده و در همین راستا اولین جلسه با حجت الاسلام و المسلمین مبلغی نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

به گزارش خبر افلاک ، روح انگیز جهان افروز در گفتگو با رسانه‌ها عنوان کرد: کمیته نظارت بر عملکرد نمایندگان در شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی لرستان فعالیت خود را آغاز کرده و در همین راستا اولین جلسه با حضور نادر بازگیر دبیر شورای ائتلاف لرستان و اعضای شورای ائتلاف کوهدشت با حجت الاسلام و المسلمین مبلغی نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه در خصوص مهمترین مشکلات مردم در کوهدشت و بخش های کوهنانی، طرهان و درب گنبد انتظارات مردم و گروه‌های مردمی از مسوولان و به ویژه نمایندگان بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

عضو هیئت موسس و سخنگوی شورای ائتلاف استان لرستان گفت: توجه به تکمیل پروژه‌های نیمه تمام به ویژه در حوزه عمرانی و صنعتی، تخصیص حق آبه و تکمیل ابر پروژه سد معشوره به عنوان یک مطالبه مردمی، توجه به مسائل آموزشی، بهداشتی و درمانی، پیگیری مشکلات حوزه کشاورزی، رفع مشکلات زیر ساختی به ویژه در حوزه راه به عنوان مطالبات مردمی و همچنین توجه به اصل تفکیک قوا و … از جمله موضوعاتی بود که در این جلسه مطرح شد.

وی توجه به حوزه اشتغال شهرستان کوهدشت و جذب سرمایه‌گذارهای دولتی و بخش خصوصی را از مهمترین مطالبات مطرح شده در این جلسه عنوان و خاطرنشان کرد: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در استان لرستان به منظور پیگیری مهمترین مطالبات و دغدغه‌های مردمی و همچنین بررسی عملکرد نمایندگان مجلس سلسله جلساتی را با نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی برگزار می‌کند و گزارش این اقدامات به صورت جامع به اطلاع مردم خواهد رسید.

جهان افروز یادآور شد: در آینده نزدیک جلسه‌‎ای به همین منوال در شهرستان رومشکان برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است در این نشست حجت الاسلام رفیعی رئیس شورای ائتلاف کوهدشت، آقای محمد عبدلی دبیر شورای ائتلاف کوهدشت، آقای متولی دبیر شورای ائتلاف درب گنبد کوهدشت، حجت الاسلام دیالی‌نژاد رئیس شورای ائتلاف طرهان و خانم شیربندی عضو هیئت موسس شورای ائتلاف کوهدشت حضور داشتند و هرکدام به صورت جداگانه مهمترین مسائل و مشکلات شهرستان کوهدشت و بخش‌های طرهان، درب گنبد و کوهنانی را مطرح کردند.

حجت الاسلام و المسلمین مبلغی نماینده مردم کوهدشت و رومشکان نیز در این نشست گزارشی از پیگیری‌های خود برای رفع مشکلات شهرستان کوهدشت در حوزه های بهداشت و درمان، راه و زیر ساخت، تخصیص آب و حوزه کشاورزی، آموزش و پرورش و … ارائه داد و بر پیگیری هر چه بیشتر مباحث مطرح شده در این نشست تاکید کرد و از تشکیل کمیته های مشورتی با حضور نخبگان شهرستان در حوزه های مختلف خبر داد.

پایان پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس