پایگاه خبری پلیس لرستان اعلام کرد سردار یحیی الهی فرمانده انتظامی استان دستور برخورد انضباطی با ماموران خاطی محور آزادراه خرم آباد - پل زال را صادر کرد.

به گزارش خبر افلاک ، پایگاه خبری پلیس لرستان اعلام کرد: در پی انتشار کلیپی مربوط به تعقیب و گریز گشت انتظامی باخودرو سواری در محور خرم آباد – اندیمشک در شبکه‌های اجتماعی، رسیدگی به این موضوع در دستور کار بازرسی استان قرار گرفت.

بر اساس گزارش مرکز انتظامی، راننده متخلف خودرو سمند، بدون توجه به هشدار ماموران اقدام به فرار در مسیر مخالف آزادراه می‌کند و پس از طی مسافت طولانی وخطر آفرین برای جانِ رانندگان خودرو‌های عبوری، در نهایت خودرو متوقف؛ در بازرسی از آن مقادیری کالای قاچاق کشف و تحویل مراجع قضایی داده شد.

این گزارش می‌افزاید: رفتار تند و ناصواب ماموران در حین بازرسی اتومبیل و برخورد با راننده خاطی نه تنها قابل اغماض و مورد تایید پلیس نیست بلکه نامبردگان جهت بررسی و برخورد انضباطی به بازرسی استان معرفی شدند.

گفتنی است روز‌های گذشته کلیپی از برخورد ماموران انتظامی با یک راننده خاطی در محور آزادراه خرم آباد – پل زال خلاف جهت خودرو‌های عبوری حرکت می‌کرد منتشر شد.

  • منبع خبر : خبرنگاران جوان