نماینده ولی فقیه در لرستان و استاندار از مردم استان برای شرکت پرشور در راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن دعوت کردند.

به گزارش خبر افلاک ،نماینده ولی فقیه  در لرستان و استاندار در پیام‌هایی جداگانه از مردم استان برای شرکت پرشور در راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن دعوت کردند.

در متن پیام حجت الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی آمده است:

«بسم الله الرحمن الرحیم»

یوم الله مبارک ۲۲ بهمن یادآور حماسه پیروزی امتی است که با رهبری حکیمانه و مقتدرانه امام خمینی «ره» و با ایمان، اخلاص و توکل به خداوند متعال و صبر و ایثار و مقاومت، مشمول نصرت الهی گردیدند و بر استبداد و استعمار و استکبار و حامیانشان پیروز گشتند.

۲۲ بهمن روز تجدید پیمان با آرمان‌های امامین انقلاب اسلامی و شهدای عزیزی است که با نثار خون خود جان تازه‌ای به درخت تنومند انقلاب ایران اسلامی بخشیدند.

یکسال دیگر از نهضت ۴۴ ساله ملت صبورِ متکیِ به خداوند متعال با سرافرازی و قامتی استوار سپری شد و بیست و دوم بهمن با فراز و نشیب هایش فرا رسید و توطئه‌های نظام سلطه و سرسپردگان و افراد جاهل و فریب خورده با دست توانای خداوند متعال خنثی شد و انقلاب اسلامی با قوت و قدرت در حال پیشروی است و به مسیرش ادامه می‌دهد.

اینک در سالروز چهل و چهارمین تولد یوم الله ۲۲ بهمن بر خود می‌بالیم که جمهوری اسلامی ایران قوی‌تر از گذشته نمونه و الگویی برای ممالک اسلامی و ملت‌های مظلوم تبدیل شده و علیرغم دشمنی‌های فراوان با درایت و هوشمندی رهبر معظم انقلاب اسلامی «مد ظله العالی» و عزم راسخ مردم ولایتمدار ایران اسلامی بر قله‌های فتح و پیروزی ایستاده است.

در طول این چند سال آمریکا و ایادی آن شیطان بزرگ از اِعمال هر گونه فشار‌های ناجوانمردانه، تحریم و تهدید‌های مستمر و قدرت تخریبی رسانه‌ای و ایجاد اختلاف فروگذار نکردند، اما مردم بصیر ایران اسلامی با حرکت و تحولی خیره کننده و تاریخ ساز تحت زعامت، ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه‌ای «مد ظله العالی» دشمن را متوقف و مانع اجرای طرح و برنامه‌های تبهکارانه شان شدند.

با تکریم و تقدیر از عموم مردم ایران اسلامی از مردم شریف، متدین و بصیر استان لرستان درخواست می‌نمایم با حضور در راهپیمایی روز شنبه ۲۲ بهمن ماه همچون سال‌های پیش بار دیگر شکوه، حماسه، عظمت و صلابت مردم این دیار را به نمایش بگذارند و نشان دهند تا رسیدن به قله‌های آرمان‌ها و ارزش‌های اسلامی و پیشرفت و عدالت محکم و استوار ایستاده اند.

فرهاد زیویار استاندار لرستان و تشکل‌های سیاسی و مردمی استان نیز ضمن اعلام آمادگی حضور، از مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه لرستان خواستند تا با شرکت یکپارچه در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، بار دیگر با آرمان‌های انقلاب اسلامی تجدید پیمان کنند.

  • منبع خبر : خبرنگاران جوان