مسیرهای راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن در شهرهای مختلف لرستان از سوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان اعلام شد.

به گزارش خبر افلاک، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان در اطلاعیه‌ای مسیرهای راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن در شهرهای مختلف استان را اعلام کرد.

بنابر این اطلاعیه راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن‌ماه در همه شهرستان‌های استان لرستان از ساعت ۱۰ صبح آغاز می‎شود که این مراسم در خرم‎آباد از میدان شهدا، خیابان امام خمینی(ره)، پل انقلاب، خیابان انقلاب، میدان ۲۲ بهمن برگزار می‏‌شود و در بروجرد میدان تختی، میدان رازان و در دورود نیز میدان امام حسین(ع)، بلوار شهدا، میدان ولایت برای راهپیمایی راهپیمایان در نظر گرفته شده است.

راهپیمایی در کوهدشت نیز ساعت ۱۰ از مسجد صاحب‌الزمان(عج) به سمت میدان شهدا، میدان امام(ره) و چهارراه الله‌اکبر مسجد صاحب‌الزمان(عج)، در دورود میدان امام حسین(ع)، بلوار شهدا، میدان ولایت، در ازنا میدان شهید صادقی، میدان ولی‎عصر(عج)، در الیگودرز میدان آزادی، میدان امام(ره)، در رومشکان تپه شهید گمنام، میدان امام، مقابل آموزش و پرورش برای این راهپیمایی درنظر گرفته شده است.

در شهرستان سلسله نیز مسیر راهپیمایی میدان امام(ره)، مصلی نماز جمعه، در دلفان چهارراه مطهری، خیابان امام، میدان امام، در چگنی مصلی نماز جمعه، خیابان امام، خیابان ولی‎عصر(عج)، در پلدختر میدان شهید بهشتی، خیابان معلم جنوبی، خیابان شهید سلیمانی، خیابان هفتم تیر اعلام شده است.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : دریافتی