نماینده ولی‌فقیه در لرستان تاکید کرد: ایجاد اشتغال پایدار موجب جلب اعتماد مردم می‌شود در غیر این صورت شاهد از بین رفتن بودجه و اعتبارات استان در مرکز هم خواهیم بود.

به گزارش خبر افلاک ، حجت الاسلام سید احمدرضا شاهرخی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه خرم آباد با اشاره به فرارسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی، اظهار داشت:: با شکل گیری انقلاب اسلامی، نصرت الهی شامل حال ملت بزرگ ایران شد.

وی، از مردم خواست در جشن‌های پیروزی انقلاب اسلامی و راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن حضوری پررنگ داشته باشند.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان، اقدام نظام سلطه در تحریم ستاد امر به معروف و نهی از منکر را به شدت محکوم کرد و افزود: این گونه تحریم‌ها در پایبندی مردم به امور معروف و اعتقاد به آرمان‌ها و ارزش‌های اسلامی و همچنین مقابله با منکرات هیچ گونه تأثیری ندارد.

حجت الاسلام شاهرخی سپس به فوت سه نفر از اهالی الیگودرز در سانحه سقوط «گَرگر» اشاره کرد و گفت: لرستان به واسطه کوهستانی بودن و وجود رودخانه‌های فصلی و دائمی و زندگی عشایری، نیازمند توجه بیشتر مسئولان به امور پل سازی و جاده سازی برای رفع عقب ماندگی‌ها در این مناطق است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود، ارائه آمار درست توسط مسئولان را موجب جلب اعتماد مردم به مسئولان و نظام اسلامی دانست و افزود: مسئولان بین ارائه آمار اشتغال پایدار و غیر پایدار تفکیک ایجاد کنند چون مردم آمار اشتباه را نمی‌پذیرند و این امر موجب از بین رفتن بودجه و اعتبارات استان نزد مرکز می‌شود.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان، گفت: ارائه اینگونه آمار مختص به لرستان نیست و دیگر استان‌ها هم را شامل می‌شود اما تلاش برای ایجاد شغل پایدار ضروری است.

  • منبع خبر : خبرگزاری مهر