فرمانده انتظامی لرستان از دستگیری ۴ نفر اعضای باند سارقان سلاح مراجعه کنندگان به مراکز صدور و تمدید جواز سلاح در خرم‌آباد خبرداد.

به گزارش خبر افلاک ، سردار”یحیی الهی”در تشریح این خبر بیان داشت: در پی مراجعه چند شهروند به پلیس آگاهی استان و اعلام اینکه حین صدور و تمدید جواز سلاح، اسلحه‌های آنان توسط سارقان سرقت شده است، موضوع بصورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی و رصد سارقان سابقه دار، ۴ سارق حرفه‌ای را در خرم‌آباد شناسایی و طی عملیاتی در مخفیگاهشان دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی لرستان گفت: سارقان در تحقیقات پلیس به ٣٣ فقره سرقت در لرستان و استان‌های همجوار اعتراف و در مخفیگاه آنان یک قبضه سلاح و تعداد قابل توجهی فشنگ، وجه نقد، خودرو و پلاک مسروقه کشف شد.

فرمانده انتظامی لرستان خاطرنشان کرد: در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد، سارقان در پوشش مراجعه کننده به محل صدور مجوز سلاح کمین می‌کردند و در فرصت مناسب اقدام به سرقت اسلحه و دیگر اموال شهروندان نموده و متواری می‌شوند.

 الهی در پایان به شهروندان توصیه کرد، ضمن رعایت هشدارهای انتظامی، مراقب اموال خود باشند و هرگونه مورد مشکوک را از طریق تلفن ١١٠ به پلیس اطلاع دهند.

پایان پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس