رئیس پارک علم و فناوری لرستان، استفاده از زندانیان ماهر در واحدهای فناور را از برنامه‌های پیشنهادی به وزارت علوم عنوان کرد و گفت: در این طرح زندانیان ماهر ضمن کمک به واحدهای فناور، منبع درآمدی را نیز برای خانواده خود فراهم می‌کنند.

به گزارش خبر افلاک ، فرهاد نامداری در جلسه شورای توسعه و برنامه‌ریزی لرستان، اظهار کرد: در راستای حمایت از شرکت‌های دانش بنیان پیشنهاد ۲ طرح کشوری را داده‌ایم که لرستان پایلوت این طرح‌ها قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد: یکی از این طرح‌ها، طرح مدد فناوری است که با همکاری کمیته امداد و بهزیستی اجرایی خواهد شد، در این طرح اشتغال مجموعه تحت پوشش این ۲ نهاد برای شرکت‌های دانش بنیان تسهیل داده خواهد شد.

رئیس پارک علم و فناوری لرستان، استفاده از زندانیان ماهر در واحدهای فناور را از دیگر برنامه‌های پیشنهادی به وزارت علوم عنوان و تصریح کرد: در این طرح زندانیان ماهر ضمن کمک به واحدهای فناور، منبع درآمدی را نیز برای خانواده خود فراهم می‌کنند.

نامداری بیان داشت: شرکت دانش‌بنیان به منظور کاهش آسیب‌های اجتماعی را نمی‌توان ایجاد کرد، اما با ارائه طرح‌هایی می‌توان از برخی افراد حمایت کرد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس