نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: دشمنان فکر می‌کنند با انجام اعمال ناشایست و مذموم همانند توهین به مقدسات و ساحت مقدس قرآن کریم می‌توانند جلوی این بیداری اسلامی و گرایش افراد به اسلام را بگیرند.

حجت‌الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی امروز در گفت‌وگو با خبر افلاک، ضمن محکوم کردن اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم، اظهار کرد: قرن ۲۱ قرن عظمت اسلام و شکوه مسلمانان است و پیروان ادیان آسمانی به این نتیجه رسیدند که بر اصول مشترک تکیه کنند.

وی خاطرنشان کرد: در مقابل قرن ۲۱ قرن ذلت و خواری مدعیان دروغین حقوق بشر است، کسانی که منطق کشتار بی‌رحمانه و تعدی به حقوق اقشار مختلف جامعه به ویژه زنان و کودکان دارند.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان با بیان اینکه دشمن وقتی اضمحلال و نابودی خود را می‌بیند، برای جلوگیری از بیداری اسلامی دست به هر کاری می‌زند، افزود: اکنون شاهد هستیم که موج عظیمی به سمت اسلام گرایش پیدا کرده و می‌کنند.

شاهرخی بیان داشت: دشمنان فکر می‌کنند با انجام اعمال ناشایست و مذموم همانند توهین به مقدسات و ساحت مقدس قرآن کریم می‌توانند جلوی این بیداری اسلامی و گرایش افراد به اسلام را بگیرند.

وی با تاکید بر اینکه هتاکان به ساحت مقدس اسلام و قرآن در حمایت نظام سلطه هستند، گفت: اگر کسی نقد و پرسشی دارد باید از طریق منطق و گفت‌وگو بیان کند.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان با اشاره به اضمحلال فرهنگ غربی، تصریح کرد: توهین به ساحت باعظمت قرآن تنفر و انزجار همه مسلمانان و آزادی‌اندیشان و همه پیروان آسمانی را بر دارد، چرا که در این کتاب آسمانی از پیامبران ادیان‌های دیگر نیز ذکر شده است.

شاهرخی اظهار کرد: این‌گونه اقدامات تقابل و اهانت به همه کتب آسمانی و پیروان ادیان الهی است و قطعا اضمحلال و نابودی دشمن را تسریع می‌بخشد.

  • منبع خبر : خبر افلاک