گروه‌های مردمی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان لرستان در پیامی اقدام اخیر اتحادیه اروپا علیه سپاه پاسداران را محکوم کردند.

به گزارش خبر افلاک، گروه‌های مردمی ستاد اجرایی فرمان امام ره استان لرستان در پیامی به شرح زیر اقدام اخیر اتحادیه اروپا علیه سپاه پاسداران را محکوم کردند؛

بسم‌الله الرحمن الرحیم

 انقلاب هرچه دشمن دارد و دشمنی دارند، به‌طور طبیعی در مقابل سپاه پاسداران صف بسته‌اند و حضور دارند؛ چون پاسدار انقلاب است ( مقام معظم رهبری مورخ ۱۳۸۷/۶/۲۴).

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان نهادی مردمی در تاریخ پر افتخار انقلاب همواره در شرایط حساس و طی این سالیان در روزهای سخت در کنار مردم بوده و در بحران‌هایی چون سیل، زلزله، کرونا و … دیده‌ایم که غیور مردان سپاه چگونه با از خودگذشتی و ایثار در مسیر خدمت بی منت به مردم گام برداشته‌اند.

بی‌شک اقدام خصمانه و درمانده پارلمان اروپا علیه بازوان توانمند دفاعی ملت عظیم‌الشأن ایران اسلامی یعنی «سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» نشان از سیاست‌های دوگانه، ضد امنیتی ، برخلاف قوانین حقوقی و بین‌المللی و همچنین عصبانیت غرب از امنیت آفرینی سپاه و نقش ویژه این نهاد انقلابی در عرصه‌های مختلف و همچنین شکست نقشه‌های شوم کینه توزان در اغتشاشات اخیر است.

ما ««گروه‌های مردمی ستاد اجرایی فرمان امام ره استان لرستان»، این اقدام بی‌اساس را عاملی در ایجاد ناامنی و نقض آرامش و صلح در منطقه و تجاوز به حق حاکمیت و امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران می دانیم و اعلام می‌داریم که همانند گذشته، دست در دست سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تا آخرین لحظه از نظام جمهوری اسلامی ایران و آرمان‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی دفاع خواهیم کرد.

پایان پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس