مدیرکل حفظ آثار و نشر ارش های دفاع مقدس لرستان با بیان اینکه برای بهره‌برداری از مجموعه منتظر تکمیل چند باغ موزه در دیگر استان‌های کشور هستیم، گفت: امید می‌رود خردادماه سال آینده باغ موزه دفاع مقدس استان با دستور ریاست جمهوری افتتاح شود.

به گزارش خبر افلاک، محسن رشیدی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از ابتدای سال تا کنون از ۱۳ کتاب زندگی‌نامه شهدا رونمایی شده که تا پایان سال این تعداد کتاب به ۳۰ عنوان خواهد رسید.

وی خاطرنشان کرد: کلنگ‌ باغ موزه دفاع مقدس لرستان سال ۹۰ بر زمین زده شد و روند احداث آن با مشکلاتی در زمینه تامین اعتبارات مالی مواجه شد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارش های دفاع مقدس لرستان با بیان اینکه در نهایت سال ۹۹ به دلیل تورم و بالارفتن قیمت اجناس پروژه تا توقف کامل پیش رفت، افزود: در سفر ریاست جمهوری به استان تخصیص اعتبار خوبی برای پروژه در نظر گرفته شد.

رشیدی بیان داشت: با تزریق منابع پروژه به پیمانکار قوی‌تری، در حال حاضر باع موزه دفاع مقدس لرستان از نظر فیزیکی دارای پیشرفت ۹۹ درصدی بوده و آماده بهره برداری است.

وی با بیان اینکه برای بهره‌برداری از مجموعه منتظر تکمیل چند باغ موزه در دیگر استان‌های کشور هستیم، گفت: امید می‌رود خردادماه سال آینده باغ موزه دفاع مقدس استان با دستور ریاست جمهوری افتتاح شود.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبر افلاک