بسیج دانشجویی دانشگاه لرستان طی بیانیه‌ای از سخنان مرتضی محمودوند نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی به جهت ایجاد چند قطبی‌سازی برای فرار از پاسخگویی و ارائه گزارش عملکرد انتقاد کرد.

به گزارش خبر افلاک، بسیج دانشجویی دانشگاه لرستان طی بیانیه‌ای از سخنان مرتضی محمودوند نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی به جهت ایجاد چند قطبی‌سازی برای فرار از پاسخگویی و ارائه گزارش عملکرد انتقاد کرد.

متن این بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

تِلْک الدَّارُ الْآخِرَهُ نَجْعَلُهَا لِلَّذِینَ لَا یرِیدُونَ عُلُوًّا فِی الْأَرْضِ وَلَا فَسَادًا وَالْعَاقِبَهُ لِلْمُتَّقِینَ

این سرای آخرت را برای کسانی قرار می دهیم که در روی زمین اراده برتری جویی (سرکشی) و فساد ندارد و عاقبت (نیک) از آن متقین است.

سوره قصص، آیه ۸۳

در روز هایی که اکثر نمایندگان مجلس شورای اسلامی در حوزه های انتخابی خود در حال ارائه گزارشات هستند و با حضور در مجامع عمومی و نخبگانی عملکرد چندساله خود را به عنوان نماینده مردم تبیین و روشن می کنند، در حوزه انتخابیه خرم آباد و دوره چگنی شاهد چنگ زدن به حواشی به جای پیگیری مطالبات به حق مردم توسط آقای محمودوند یکی از نمایندگان شهرستان خرم آباد هستیم.

جناب آقای محمودوند این چندمین بار است که شما با بیاناتی موهن قصد در ایجاد چند قطبی سازی برای فرار از پاسخگویی و ارائه گزارش عملکرد دارید. صحبت‌های شما در رسانه و برخی خبرگزاری‌ها صرفا باعث ضربه زدن و آسیب به سلامت روانی جامعه می شود.
جناب آقای وکیل مردم، بهتر نیست افرادی که در جبهه نیروهای انقلابی تحت عنوان نفوذی وارد شده‌اند را مشخصا با نام و نشان به مردم ولایت مدار و انقلابی لرستان معرفی کنید، تا ما نیز این افراد را بشناسیم.

قوه عاقله مردم نه تنها بر افراطی‌گری که بر فرافکنی‌ مسئولین با هدف پنهان کردن ترک فعل هایشان و ناکارآمدی هایشان سالهاست فائق آمده و مردم دیگر بازی نمی‌خورند، بلکه با ژست اپوزیسیون محبوب دلها نمی‌شوید؛ از عملکردتان در حوزه انتخابیه خرم آباد و دوره چگنی چه خبر؟!!

بعد از پایان آشوب‌های خیابانی و پیروزی مردم ایران در جنگ ترکیبی و همه جانبه دشمن علیه نظام اسلامی که همراه با رافت بی‌نظیر در عفو فریب خوردگان بود، حال با مسئولینی مواجه هستیم که نوع دیگری از هزینه‌ها را برای انقلاب و نظام اسلامی می‌تراشند به جای آن‌که از قهرمانی ملت صحبت کنند سعی بر این دارند که خود را قهرمان این بازی نشان دهند.
قشر نخبگانی و جامعه دانشجویان استان لرستان همواره در راستای تبیین و ترویج فرهنگ حق‌طلبی پیشگام بوده و همواره جهت تحقق مطالبات مردم قدمی کم نگذاشته است.
تبیین و روشن کردن ابعاد مسایل اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی برای عموم مردم بنا بر فرمایشات مقام معظم رهبری وظیفه دانشجویان و حلقه میانی بین مسئولین می باشد.
لذا جناب آقای محمودوند پیشنهاد می‌کنیم به جای درگیر شدن درحواشی به رسالت و وظیفه خود عمل کرده و در جمع فرهیختگان،نخبگان و دانشجویان حضور پیدا کنید و پاسخگوی اعتماد مردم خرم آباد و دوره چگنی،نسبت به عملکرد سه سال اخیر خود در مجلس شورای اسلامی باشید.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان لرستان

  • منبع خبر : خبر افلاک