مدیرکل تجهیز و نوسازی مدارس لرستان گفت: ۱۶۸ مدرسه کانکسی لرستان با اجرای طرح شهید "رضا پناهی" تا ابتدای سال تحصیلی آینده جمع‌آوری می‌شوند.

به گزارش خبر افلاک ، یونس بهاروند در جمع خبرنگاران لرستان ضمن تشریح طرح “شهید پناهی” اظهار داشت: این طرح به وسیله سازمان نوسازی مدارس کشور و با هدف جمع‌آوری و ساماندهی مدارس کانکسی با بیش از ۱۰ دانش‌آموز راه‌اندازی شده است. 

وی افزود: خوشبختانه نوسازی مدارس استان لرستان با اجرای این طرح ۱۶۸ مدرسه کانکسی را در سطح استان تا ابتدای سال تحصیلی آینده جمع‌آوری می‌کند. 

بهاروند با بیان اینکه نوسازی مدارس استان توانسته است بیشترین میزان مدارس کانکسی را در سطح استان را در راستای اجرای طرح “شهید پناهی” به خود اختصاص دهد، بیان کرد: استان لرستان از این حیث رتبه نخست را در کشور به خود اختصاص داده است. 

️مدیرکل نوسازی مدارس استان لرستان تصریح کرد: جمع‌آوری ۱۶۸ مدرسه کانکسی در لرستان به  150 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد. 

وی با اشاره به کلنگ‌زنی پنج مدرسه در روستاهای، کاروانسرا، کرنوکر، سوکی، دره بیژن و علی نقی بخش بیرانشهر با اعتبار ۴ میلیارد تومان و در راستای طرح “شهید پناهی”، عنوان کرد: علاوه بر آن در آینده نیز یک واحد آموزشی شبانه روزی در مرکز بخش بیرانشهر احداث خواهد شد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری تسنیم