معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی لرستان از شهادت پلیس لرستانی در حسن ماموریت در استان مرکزی خبر داد و جزییاتی از نحوه شهادت این شهید مدافع امنیت تشریح کرد.

به گزارش خبر افلاک ، سرهنگ ایرج نظری در جمع خبرنگاران با اشاره به شهادت شهید احمد کشوری نیا از پرسنل لرستانی فراجا که در استان مرکزی مشغول خدمت بود، عنوان کرد: افسر رشید و غیور فراجا در ماموریت مبارزه با قاچاقچیان کالا در محور ساوه استان مرکزی چند روز قبل به شدت مجروح و برای درمان به تهران اعزام شده بود.

وی افزود: شهید احمد کشوری نیا امروز در سالروز ولادت حضرت زهرا(س)‌ به شهادت رسید.

معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی لرستان گفت: نیروی انتظامی طی عملیاتی در چند روز گذشته در محور ساوه استان مرکزی به خودرو دارای پلاک سرقتی، مشکوک و پس از آن طی عملیات تعقیب و مراقب با قاچاقچیان کالا درگیر می‌شود.

نظری بیان کرد: در این عملیات بر اثر برخورد عمدی خودرو قاچاقچیان با خودرو گشت انتظامی موجب واژگونی خودرو و‌ مجروح شدن افسر شهید کشوری نیا از ناحیه سر می‌شود.

وی افزود: شهید کشوری برای درمان به بیمارستانی در تهران منتقل می‌شود، اما با وجود تلاش تیم پزشکی به علت شدت جراحات وارده ساعاتی قبل به درجه رفیع شهادت نائل شد.

معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی لرستان گفت: قاچاقچیان توسط عوامل انتظامی استان مرکزی  دستگیر شدند.

نظری با بیان اینکه شهید کشوری نیا متاهل و دارای یک فرزند پسر است، خاطرنشان کرد: مراسم تشییع پیکر این شهید والا مقام اطلاع رسانی می‌شود.

پایان پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس