استاندار لرستان گفت: عمل به وظایف در حوزه حجاب و عفاف از مهمترین نکاتی است که ضرورت دارد در هر جایگاهی به این موضوع اهتمام وجود داشته باشد زیرا رعایت این مهم بر اشاعه فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه و پیشگیری از ناهنجاری‌ها موثر است .

به گزارش خبر افلاک ، جلسه حجاب و عفاف استان به ریاست فرهاد زیویار استاندار لرستان و با حضور مدیران ستادی و دستگاه‌های اجرایی ذیربط برگزار شد.

استاندار لرستان در این جلسه ضمن تبریک میلاد دخت مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا ( س) و همچنین بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) گفت: حجاب و عفاف به عنوان یک ارزش از مهمترین محصولات نظام جمهوری اسلامی ایران است که اساس آن ارزش نهادن به مقام زن است.

وی اظهار داشت: در جلسه امروز حجاب و عفاف دستور کارهای مرتبط با حوزه مشکلات بانوان مطرح و مورد بررسی قرار گرفت که نظارت دقیق بر خدمات رسانی در تفرجگاه‌ها، مناطق تفریحی، درمانی و سایر مراکز خدمت رسان به بانوان یکی از نکات مهم جلسه امروز بود که مورد تاکید قرار گرفت.

استاندار لرستان گفت: رعایت حجاب و سایر موارد مرتبط با این موضوع در صنوف و مراکز خدمات دهنده به مردم از دیگر مواردی بود که در این جلسه بر لزوم عمل به تعهدات در قبال حفظ حجاب و رعایت شئونات مراجعه کنندگان تاکید شد.

زیویار در پایان گفت: عمل به وظایف در حوزه حجاب و عفاف از مهمترین نکاتی است که ضرورت دارد در هر جایگاهی به این موضوع اهتمام وجود داشته باشد زیرا رعایت این مهم بر اشاعه فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه و پیشگیری از ناهنجاری‌ها موثر است. 

پایان پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس