گروه مردمی شکوفه مهربانی (امر به معروف و نهی از منکر) در یک اقدام فرهنگی با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی لرستان،بیمارستان شهید آیت الله مدنی ،آستان قدس رضوی، به عیادت مادران و کودکان بستری در بیمارستان شهید آیت‌الله مدنی خرم‌آباد رفتند و با آنها دیدار و گفت‌وگو کردند.

به گزارش خبر افلاک ، در آستانه میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامی‌داشت هفته زن و روز مادر، پنج‌شنبه (۲۲ دی) گروه مردمی شکوفه مهربانی (امر به معروف و نهی از منکر ) در یک اقدام فرهنگی با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی لرستان،بیمارستان شهید آیت الله مدنی ،آستان قدس رضوی، به عیادت مادران و کودکان بستری در بیمارستان شهید آیت‌الله مدنی خرم‌آباد رفتند و با آنها دیدار و گفت‌وگو کردند.

در این مراسم برگزارکنندگان با مساعدت آستان قدس، پرچم متبرک حرم رضوی را همراه داشتند که با اهدای گل و بسته‌های تبرک آستان از مادران بستری در بخش‌های مختلف عیادت به عمل آمد و سپس کودکان بستری نیز مورد عیادت قرار گرفتند.

بیرانوند مسئول گروه مردمی شکوفه‌ مهربانی تکریم مادران با تأسی از بانوی مهر و مهربانی حضرت فاطمه زهرا (س) را یکی از اهداف این برنامه عنوان کرد و افزود: این گروه به مناسبت‌های مختلف برنامه‌های فرهنگی را در سطح شهر با همکاری دستگاه‌های فرهنگی – تبلیغی اجرا خواهد کرد.

  • منبع خبر : خبر افلاک