یاسینی‌کیا گفت: اهانت به مقدسات نشان‌دهنده تلاش دشمن برای کمرنگ‌کردن اعتقادات است و دشمن می‌خواهد مقدس بودن آن‌ها را برای مسلمانان از بین ببرد.

به گزارش خبر افلاک ، غلامرضا یاسینی‌کیا اظهارداشت: در حوادث و قضایای اخیر، دشمن به شکل اقتصادی وفرهنگی وارد شد و در آخرین مرحله از دست وپا زدن برای ضربه به ملت ایران، دست به توهین می‌زند و هتاکی به مقدسات را در دستور کار خود قرار می‌دهد.

وی افزود: این در حالیست که دولت فرانسه ادعای دموکراسی دارد و از شارلی کاریکاتوریستی که اقدام به توهین علیه مرجعیت کرده بود، حمایت می‌کند.

تحلیلگر مسائل سیاسی تصریح کرد: دشمنان این‌بار مقدسات را هدف قرار داده‌اند و هرآنچه مقدس بوده و ملت ایران اراده خاصی نسبت به آن دارند را هدف اصلی قرار داده و اقدام به چنین حرکات و توهین‌هایی می‌کنند، کسانی که به مرجعیت، قرآن وپیامبر(ع) اعتقادی ندارند و توهین به این مقدسات را انجام می‌دهند در واقع می‌خواهند مقدس بودن آن‌ها را برای مسلمانان از بین ببرند.

یاسینی‌کیا بیان کرد: دشمنان سعی دارند تا با توهین به مقدسات، به بقیه افرادی که اعتقاد به مقدسات ندارند جرات دهند تا آن‌ها هم هتاکی کرده و با این اقدام سعی کنند تا مقدسات در ذهن ملت‌ها کمرنگ شود در حالی که ملت‌ها توهین به مقدسات را برنمی‌تابند و قطعا با تجمعات خود، پاسخ این هتاکی را می‌دهند.

وی خاطرنشان کرد: تجمعات و ابراز محکومیت توسط مردم می‌تواند مشتی بر دهان دشمنان باشد و طی چند روز گذشته اقشار مختلف مردم این اقدام بی‌شرمانه نشریه فرانسوی را محکوم کرده‌اند.

انتهای‌پیام/

  • منبع خبر : سفیر افلاک