جلسه پیگیری مصوبات ریاست جمهوری به استان لرستان با حضور استاندار و معاون اجرایی رئیس جمهور برگزار شد.

به گزارش خبر افلاک ، فرهاد زیویار استاندار لرستان به منظور پیگیری مصوبات سفر ریاست جمهوری به استان لرستان با منصوری معاون اجرایی رئیس جمهور دیدار و گفتگو کرد.

استاندار لرستان در ارتباط بیان کرد: در ادامه پیگیری‌ها برای به نتیجه رساندن مصوبات سفر ریاست محترم جمهور به استان، طبق برنامه ریزی جلسه‌ای با معاون اجرایی رئیس جمهور در تهران برگزار شد.

زیویار اظهار داشت: در این جلسه گزارشی از آخرین وضعیت پیشرفت پروژه‌های مربوط به مصوبات سفر و همچنین اعتبارات اختصاص یافته به معاون اجرایی رئیس جمهور ارائه شد.

وی ادامه داد: آزادسازی کامل قلعه تاریخی فلک افلاک و مجموعه باغ گلستان از موضوعات مهمی بود که در این دیدار به آن پرداخته شد و گزارش کاملی از آخرین وضعیت این مجموعه تاریخی_فرهنگی با هدف تامین اعتبار مورد نیاز جهت ساماندهی آن ارائه شد.

استاندار لرستان گفت: پیگیری تخصیص اعتبارات مورد نیاز برای رفع مشکلات پروژه راهبردی راه‌آهن دورود_خرم‌آباد نیز در جلسه امروز مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و تصمیمات خوبی در این رابطه اتخاذ شد.

زیویار اظهار کرد: پروژه سد معشوره دیگر محور مهم جلسه امروز با معاون اجرایی رئیس جمهور بود که گزارشی از روند اقدامات صورت گرفته به منظور اجرایی نمودن پروژه مذکور ارائه شد و با توجه به انتفاع مردم چند شهرستان در صورت بهره برداری از پروژه سد معشوره بویژه در فصول گرم و کم آبی، بر لزوم تسریع در تأمین اعتبار این پروژه نیز تاکید شد.

وی یادآور شد: با توجه به در پیش بودن دور دوم سفر رییس‌جمهور محترم و معاون اجرایی رئیس جمهور به استان، مقدمات این سفر مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

گفتنی است منصوری معاون اجرایی رییس جمهور در پایان این جلسه ضمن اعلام آمادگی برای پیگیری و مساعدت در اجرای مصوبات سفر، بر لزوم انجام کمک‌ها به استان تاکید کرد.

پایان پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس