سردار کریم پور با بیان اینکه پیشرفت‌های علمی و فناوری در کشور، ثمره خون شهداست، گفت: ارتباط واقعی شهید سلیمانی با ائمه اطهار(ع) او را به جایگاه والایی رساند.

به گزارش خبرافلاک ، سردار احمد کریم پور شامگاه سه‌شنبه در مسجدالنور بروجرد در جمع نمازگزاران با اشاره به سالروز شهادت سردار سلیمانی اظهارداشت: سردار سلیمانی با اینکه یک انسان عادی بود اما در تعالی و معنویت بسیار برجسته بودند، حاج قاسم سرباز واقعی زهرای مرضیه(س) بود و با توسل به حضرت زهرا(س) کارها را پیش می‌برد و ارتباط واقعی شهید حاج قاسم با ائمه اطهار(ع) او را به جایگاه والایی رساند.

وی افزود: شهید حاج قاسم واقعا دوست داشت در صحرای کربلا جزء شهدای ۷۲ تن باشد و کسانی هم که در اطراف شهید حاج قاسم سلیمانی بودند مانند وی فقط به وصل خدا توجه داشتند و لازم است که در دانشگاه و مدرسه شهید سلیمانی متن داشته باشد و زندگی‌اش مطالعه شود، چرا حاج قاسم سردار دلها شد و چرا وقتی به شهادت رسید قلب عالم امکان غصه‌دار شد و اشک ریختند.

همرزم شهید سلیمانی تصریح کرد: سردار سلیمانی وقتی دشمن را در مقابل خود می‌دید دشمن را تفکیک می‌کرد و با هر کسی متفاوت برخورد می‌کرد، خبر ورود سردار سلیمانی، داعش و داعشیان را فراری می‌داد، این در خاطرات مبارزات وی وجود دارد و به دنبال تمدن‌سازی اسلامی بود که رهبر معظم انقلاب مطرح کرد.

سردار کریم پور گفت: سردار سلیمانی مدافعان حرم را تشویق به جهاد می‌کرد زیرا معتقد بود جوانان باید وارد عرصه نبرد شوند تا پیروز میدان شویم، سردار سلیمانی قبل از ظهور داعش هیچگاه خود را در رسانه‌ها مطرح نمی‌کرد، زیرا اهل مطرح کردن خود نبود و هر موقع محضر رهبری می‌رسید با لباس نظامی و دست به سینه آماده بود و به ولایت نگاه ویژه‌ای داشت.

وی بیان کرد: برای اولین‌بار در دنیا دانش هسته‌ای کشور ما جهانی شد و این به برکت خون شهدای هسته‌ای بود و شهید سلیمانی پیشرفت‌های علمی و فناوری ایران را ثمره خون شهدا می‌دانست.

همرزم شهید سلیمانی افزود: امروز کشور ایران از پیشرفت‌های چشمگیری در زمینه انرژی هسته‌ای و صنعت موشکی برخوردار است تا جایی که جزء قدرت‌های برتر در حوزه‌ اتمی و موشکی است و توانایی غنی سازی ۷۰ درصدی را نیز دارا هستیم.

وی با اشاره به قدرت موشکی ایران گفت: اگر دشمن بخواهد کوچکترین غلطی کند، موشک‌های ما در اندک زمانی به اسرائیل خواهند رسید.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : سفیر افلاک